موج
کدخبر : ۳۷۳۷۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373776

برنامه «میهمانی خدا» در شب‌های ماه مبارک رمضان و در بستر فضای مجازی ویژه بچه‌های مسجد پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مجموعه برنامه‌های «میهمانی خدا» ویژه ماه مبارک رمضان به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و با اجرای «اسماعیل آذر» مجری کارشناس برنامه‌های ادبی هر شب در بستر فضای مجازی برای علاقه‌مندان به این عرصه اجرا و پخش می‌شود.

برنامه میهمانی خدا با بهره‌گیری از مضامین دینی، تحفه‌ای متفاوت برای افرادی است که در ایام قبل از کرونا و شب‌های ماه رمضان عادت داشتند، در مساجد حضور یابند و از منابر استفاده کنند. در این راستا میهمانی خدا تلاش می‌کند در قالبی متفاوت قطعات ادبی کوتاه با محتوای قرآنی-حدیثی را که از جنبه‌های ادبی نیز برخوردارند بررسی کند؛ چراکه بُن‌مایه بخش عظیمی از ادبیات گران‌سنگ فارسی منبعث از این مضامین است.

 هدف برنامه مجازی میهمانی خدا طرح موضوعات اخلاقی از دریچه محتوای ادبی و دینی است چراکه هزاران سال شاعران و نویسندگان ایران‌زمین با قرآن و حدیث مانوس بوده و نَفَس آنها برگرفته از این آیات و احادیث بود.

برنامه میهمانی خدا، هر شب ساعت ۲۱ علاوه بر پخش در سامانه بچه‌های مسجد، از طریق پیام‌رسان «گپ» و همچنین صفحه اینستاگرام به نشانی Bachehayemasjed.fahma قابل دریافت است؛ ضمن اینکه با رایزنی با رسانه ملی نیز این برنامه از آنتن یکی از شبکه‌های تلویزیون پخش خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها