موج
کدخبر : ۳۶۹۲۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369263

با حکم قادر آشنا «حسن رونده» سرپرست هماهنگی تئاتر استان های اداره کل هنرهای نمایشی شد

به گزارش خبرگزاری موج، با حکم قادر آشنا مدیرکل هنر‌های نمایشی، «حسن رونده»، سرپرست هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی شد.

در متن حکم قادر آشنا مدیرکل هنر‌های نمایشی خطاب به «حسن رونده»، سرپرست هماهنگی تئاتر استان‌های این اداره کل آمده است:

«توجه به ظرفیت‌های موجود در استان‌های کشور از اصلی‌ترین مؤلفه‌های ارتقاء و گسترش هنر‌های نمایشی است. سیاست گذاری، برنامه ریزی و حمایت از فعالیت‌های نمایشی استان‌ها با تمرکز بر استمرار اجرا‌های عمومی، واگذاری امور اجرایی و تقویت انجمن‌ها و نهاد‌های مؤثر تئاتر استان‌ها از اولویت‌های اداره کل هنر‌های نمایشی است. بهره گیری از تجربیات ارزنده هنرمندان و کارشناسان تئاتر در استان‌ها گام مهم تقویت این رویکرد خواهد بود.

نظر به تجربه، تخصص و شناخت جنابعالی از تئاتر استان‌ها به موجب این حکم به عنوان «سرپرست هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنر‌های نمایشی» منصوب می‌شوید.

موفقیت جنابعالی در این مسئولیت را از خداوند متعال خواستارم.»

حسن رونده متولد ۱۳۴۵ و دارای فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس است. وی پیش از این در سمت مدیریت هماهنگی تئاتر استان‌ها، دفتر طرح و برنامه و معاون اداری مالی اداره کل هنر‌های نمایشی مسئولیت داشته است. داوری جشنواره‌های منطقه‌ای، استانی و تدریس بازیگری و کارگردانی از دیگر سوابق وی به حساب می‌آید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها