موج
کدخبر : ۳۶۷۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367940

برنامه «پاسخگو» شنبه تا چهارشنبه از رادیو سلامت به سوالات مردم با محوریت «سلامت روان و کرونا»، «سلامت جسم و کرونا» و «سلامت تغذیه و کرونا» پاسخ می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت ، فاطمه بی تقصیر، تهیه کننده برنامه پاسخگو در این باره توضیح داد: از اوایل اسفند ماه و با شروع کرونا برنامه پاسخگو صبح ها و عصرها روانه آنتن شد تا بتواند پاسخگوی سئوالات مردم با محوریت سلامت و کرونا باشد. این برنامه صبح ها ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه تا ۹ روانه آنتن می شود و روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از گروه بهداشت و تندرستی و روزهای یکشنبه و سه شنبه یک هفته در میان به تهیه کنندگی من و موسی نظری از گروه تغذیه پخش می شود.

او ادامه داد: روزهای شنبه و دوشنبه مجری کارشناس دکتر لیلا رحیمیانی و روزهای چهارشنبه مجری کارشناس دکتر کیانا فرهی است و مجری کارشناس روزهای یکشنبه و سه شنبه هایی که تهیه کنندگی اش به عهده من است، زهرا حاجی زاده هست. روز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه به موضوع اختلال شخصیت مرزی و کرونا و روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه به موضوع کاهش شنوایی و کرونا می پردازیم.

این تهیه کننده عنوان کرد: هر روز در ابتدای برنامه کارشناس مجری سر فصل برنامه را مطرح می کند و بعد از آن مردم می توانند پرسش‌هایی که متناسب با سرفصل برنامه دارند، بپرسند و پاسخ هایشان را دریافت کنند. خوشبختانه مردم تعامل بسیار خوبی با برنامه دارند و تا به امروز بازخوردهای خیلی خوبی داشتیم. پیامک ها و تلفن ها به حدی زیاد است که در زمان برنامه فقط می توانیم به بخشی از آنها پاسخ بدهیم. زیرا محوریت برنامه سلامت روان و کرونا، سلامت جسم و کرونا و سلامت تغذیه و کرونا است و مردم از زمانی که با کرونا درگیر شدند با سئوالات زیادی رو به رو هستند و ما سعی می کنیم به بهترین شکل پاسخگوی مردمی باشیم تا از این طریق پاسخ مناسب را دریافت کنند. زیرا شاهد هستیم در شبکه های اجتماعی گاهی اطلاعات به شکل ناقص رد و بدل می شود و بهتر است مردم از یک منبع موثق دریافت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها