موج
کدخبر : ۳۶۳۸۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363879

سریال رادیویی «ناجی کردستان» از روز شنبه یازدهم بهمن ماه، ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۱:۴۵ دقیقه نیز روی آنتن رادیو معارف می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ژاله محمدعلی تهیه‌کننده سریال رادیویی «ناجی کردستان» گفت: «ناجی کردستان» فضاسازی متنوع و گوناگونی دارد، برای اولین بار در تهیه یک سریال رادیویی افکت سقوط هواپیما با تلفیق چندین صدای دیگر در هم ادغام شده تا فضا برای شنوندگان باورپذیر شود.

وی افزود: از طرفی دیگر معمولاً در تولید یک سریال از یک موسیقی خاص استفاده می‌شود اما در این کار، به دلیل قرار گرفتن اشخاص در موقعیت‌های گوناگون از چندین موسیقی متفاوت استفاده شده است.

این تهیه‌کننده رادیویی عنوان کرد: این اولین همکاری من به عنوان تهیه کننده رادیو با میرطاهر مظلومی در مقام کارگردان بوده است و باید بگویم رفتار حرفه‌ای و تعامل درست ایشان باعث شده تا از نتیجه کار راضی باشم و امیدوارم برای شنوندگان رادیو نیز اینگونه باشد.

سریال رادیویی «ناجی کردستان» به سفارش رادیو معارف در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که به زندگی تیمسار شهید ولی الله فلاحی می‌پردازد.

در این مجموعه رادیویی بهادر ابراهیمی در نقش کودکی، شهریار حمزیان در نقش جوانی و مجید حمزه در نقش بزرگسالی شهید فلاحی به ایفای نقش پرداخته‌اند و رامین پورایمان، عباس توفیقی، احمد گنجی، معصومه عزیز محمدی، فریده دریامج، حمید یزدانی، سیدمجتبی طباطبایی، میرطاهر مظلومی و محمد مجد زاده نیز از دیگر بازیگران آن هستند.

«ناجی کردستان» به نویسندگی حکیمه فرهنگ مهر، تهیه کنندگی ژاله محمد علی، کارگردانی میرطاهر مظلومی، گویندگی بهناز بستان دوست، صدابرداری جعفر جودتی، افکتوری محمدرضا قبادی فر از روز شنبه یازدهم بهمن ماه، ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۱:۴۵ دقیقه نیز روی آنتن رادیو معارف می‌رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها