موج
کدخبر : ۳۶۱۶۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361653

تحقیق و پژوهش فصل جدید برنامه «هزار راه نرفته» در مراحل پایانی قرار گرفت و ساخت دکور این برنامه که برای پاییز سال آینده آماده می شود، آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما ، ناهید سادات‌شریفی تهیه‌کننده برنامه «هزار راه نرفته»  ضمن اعلام این خبر افزود: ساخت دکور این برنامه نیز آغاز شده و در حال انتخاب مهمانان هستیم تا به امید خدا ضبط برنامه را با حضور خانواده‌های موفق شروع کنیم.

وی با اشاره به محوریت موضوع خانواده و اهمیت آن در فصل جدید، افزود: موضوع نگرش مثبت در کنار در نظر داشتن همه جوانب زندگی و فرهنگ تاب‌آوری از جمله رویکردهای این فصل برنامه است.

تهیه‌کننده «هزار راه نرفته» با بیان اینکه رفع آسیب‌های خانواده و نه بزرگ کردن و یا تشدید آن هدف غایی این برنامه است، اظهار داشت: در موضوعات مختلف سویه‌های مثبت از هر مبحث را مد نظر قرار می‌دهیم  به عنوان مثال وقتی از خیانت صحبت می‌کنیم در کنار آن وفاداری و تعهد و نقش آن را در آرامش و ثبات خانواده بازخوانی می‌کنیم. همچنین فرزندآوری و افزایش شوق ازدواج در جامعه نیز از جمله محورهای برنامه خواهد بود.

گفتنی است فصل جدید «هزار راه نرفته» در 100 قسمت 35 دقیقه‌ای و 20 قسمت 50 دقیقه‌ای در گروه خانواده شبکه دو به تهیه‌کنندگی ناهید سادات شریفی و کارگردانی علیرضا برزگر دانایی در حال تولید است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها