موج
کدخبر : ۳۶۱۴۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361427

میرچی در گفتگو با خبرگزاری موج عنوان کرد:

مدیر شهرک های سینمایی و تلویزیونی ایران (شهرک سینمایی غزالی) گفت: به رغم ارائه دیرهنگام درخواست گروه تولید سریال زیرخاکی، هماهنگی های لازم برای حضور همه افراد انجام شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، جلیل سامان نویسنده و کارگردان «سریال زیر خاکی» صبح امروز با انتشار عکسی از تعداد کثیری از افراد که ظاهرا در محل شهرک سینمایی غزالی (شهرک سینمایی ایران) تجمع کرده اند در صفحه رسمی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: "از حاشیه سازی متنفرم اما شهرک سینمایی غزالی امروز عوامل و هنرورای پروژه رو راه نمی داد! ظاهرا توقع دارن همه عوامل برن شجره نامه شونو تو واحد صیانت سازمان ثبت کنن!!! به نظرم به جز خود سازمان همه با فیلم و با سریال ها همکاری خوبی دارن!!"

هنروران سریال زیر خاکی در انتظار شهرک سینمایی غزالی

مهدی میرچی مدیر شهرک های سینمائی و تلویزیونی ایران (غزالی) در مورد این حاشیه بوجود آمده به خبرگزاری موج گفت: فیلمبرداری فصل جدید سریال زیر خاکی از امروز در شهرک آغاز شده است و کلیه عوامل آن از جمله کارگردان سر صحنه هستند.

وی با انتقاد از آنچه که جلیل سامان منتشر کرده تشریح کرد: جالب است که در این پروژه ما همکاری بی سابقه ای را با گروه تولید این سریال داشته ایم چرا که طبق روال سازمان و به دلیل اینکه پروژه های بزرگی به طور همزمان در شهرک در حال تولید و انجام هستند،  باید از دست کم 48 ساعت قبل آفیش کلیه افراد به مبادی ذیربط داده شده باشد اما آفیش تیم تولید سریال زیرخاکی ساعت سه بعد از ظهر روز گذشته به دست ما رسید. ما هم برای اینکه تولید این پروژه با مشکل روبرو نشود همه هماهنگی ها را برای انجام امور اداری  انجام دادیم تا پایان روز مکاتبات لازم انجام پذیرد و در کمتر از 14 ساعت مجوز حضور این گروه در شهرک صادر شود که کاری کم سابقه و شاید بی سابقه در سازمان بوده است. در واقع همه سازمان بسیج شدند تا این پروژه بدون مشکل کار خود را پی بگیرد.

مهدی میرچی

میرچی تصریح کرد: البته شایان ذکر است که آفیش گروه از ساعت 9 صبح بوده اما بنا به دلایل رایج در گروه های تولید، این افراد خیلی زودتر از زمان تعیین شده در محل شهرک حضور یافتند که در نتیجه با معطلی هم روبرو شدند اما در حال حاضر همگی سر صحنه هستند و آقای سامان هم مشغول کار.

مدیر شهرک های تلویزیونی و سینمایی ایران در مورد پروژه های در دست انجام در این شهرک گفت: به طور همزمان ده برنامه تلویزیونی، سینمایی و حتی تیزر در این شهرک در دست تولید است که بیان همه آنها در این مقال نمی گنجد اما به عنوان مثل می توانم به برخی از آنها اشاره کنم. مهمترین اثری که در حال حاضر در شهرک فعال است «سریال سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری است که بخش اول فیلمبرداری آن به پایان رسیده است اما 38 کارگاه آن در این شهرک مشغول فعالیت هستند. مجموعه «برف بی صدا می بارد» (خواب و خانه) به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، پروژه دیگری است که متعلق به شبکه سه سیما است. حتما در مورد این اثر می دانید که برای اولین بار است پروژه ای با دویست قسمت برای سازمان تولید می شود. پیش تولید و ساخت سازه های «سریال پریزاد» به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی مسعود عجمی هم به تازگی به پیان رسیده و آماده آغاز تولید هستند.

وی افزود: «مسابقه شگفت انگیزان»، برنامه دیگری است که در سالن تهران ما و برای گروه سنی کودک در دست تولید است. برنامه «راه شب» هم در سالن لاله زار برای شبکه دو سیما در دست تولید است. همانطور که برای همین شبکه، مجموعه «شبکه کوچک» هم از دو ماه پیش کار ساخت دکورها و تولید برخی آثارش را در این فضا آغاز کرده و از دیروز به طور رسمی تولید بخش های اصلی آن آغاز شده است. به مجموع اینها می توان به برنامه های دیگری همچون «اهالی حومه»، «بازیمون» ، « عالیجناب » و .... را هم اضافه کرد.

میرچی افزود: در عین حال آثار سینمایی بزرگی همچون «خائن کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی علی اوجی و «بهشت تبهکاران» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی و تهیه کنندگی فتح الله جعفری جوزانی و علی قائم مقامی  با اتمام مراحل پیش تولید، به زودی تولید خود را در این شهرک آغاز خواهند کرد.

مدیر شهرک های سینمایی و تلویزیونی ایران تاکید کرد: در حالی که ده ها پروژه تلویزیونی و سینمایی در این شهرک در دست تولید هستند و روزانه افراد زیادی در اینجا تردد دارند که بنابر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه شرایط کرونایی، به طور مستمر و ماهانه از آنها تست گرفته می شود. ضمن اینکه رعایت قوانین و قواعد سازمان در همه جا الزامی است که یکی از آنها هم آفیش شدن افراد در زمان مقرر است و ما تا امروز با هیچ مشکلی روبرو نبوده ایم.

مهدی میرچی در پایان تاکید کرد: همانطور که توضیح دادم، همکاری خیلی خوبی با گروه تولید سریال زیر خاکی هم انجام شد تا بدون مشکلی کار تولید آن آغاز شود و امیدوارم که شاهد چنین حاشیه سازی هایی در ادامه نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها