موج
کدخبر : ۳۵۷۹۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357997

برنامه زنده تلویزیونی «هزار آهنگ» به مناسبت بزرگداشت هنرمند متعهد و انقلابی « احمد علی راغب » از شبکه افق روی آنتن می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، به مناسبت بزرگداشت هنرمند متعهد و انقلابی «احمد علی راغب» حوزه هنری برنامه هزار آهنگ را روی آنتن برد.

برنامه زنده تلویزیونی «هزار آهنگ» به مناسبت بزرگداشت هنرمند متعهد و انقلابی « احمد علی راغب » به همت حوزه هنری روی آنتن شبکه افق رفت.

این برنامه سه شنبه ۲۵ آذر ماه با اجرای اکبر نبوی از ساعت ۲۰ تا ۲۱ به صورت زنده به هنرمند متعهد و انقلابی «احمد علی راغب» پرداخت.

«مجید اخشابی» خواننده، آهنگساز، پژوهشگر و مدرس دانشگاه به همراه «محسن صفایی‌فرد» نویسنده و پژوهشگر کتاب بانگ آزادی شامل خاطرات شفاهی احمدعلی راغب مهمامانان این برنامه بودند.

احمد علی راغب یکی از ماندگارترین و شناخته شده‌ترین آهنگسازان و هنرمندان موسیقی انقلاب که طی دهه‌های اخیر خالق ماندگارترین ترانه‌ها و سرودها در این زمینه است، در ۷۶ سالگی پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از بیماری سرطان -سه شنبه هفته گذشته ۱۸ آذرماه دار فانی را وداع گفت.

از استاد احمد علی راغب، آثار جاودانه و متنوع در حوزه موسیقی انقلاب همچون «بابا خون داد»، «بانگ آزادی»، «خجسته باد این پیروزی»، «راه رجا»، «شهید مطهر»، «آمریکا ننگ به نیرنگ تو»، «هم شاگردی سلام»، «مدرسه ها وا شده» و بسیاری آثار دیگر در حافظه مردم به جامانده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها