موج
کدخبر : ۳۵۷۷۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357737

حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی برای شروع جشنواره سینماحقیقت پیام داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی جشنواره سینماحقیقت، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی پیامی به چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت  ارایه کرد که در متن این پیام آمده است:

«هوالمصور

مستندسازان هنرمند ایران اسلامی، سالهاست، نه تنها علاقه‌مندان فهیم این عرصه را با خود همراه ساخته‌اند بلکه با تکیه بر پشتوانه فکری خویش، گام‌های بلندتری را با استحکام هرچه تمام‌تر برداشته‌اند.

فیلم‌های وزین و متین مستند در سایه‌سار هنرمندان اندیشمند و صبور خود، درفش فضائل و ارزش‌های ناب انسانی را با تمامی قاب‌های ماندگار خویش، در سپهر معرفت‌جویانه سینمای ملی ایران به اهتزاز درآورده است.

از آنجا که حقیقت‌جویی هنرمندانه، از اعماق دل‌های صافی دردمند برمی‌آید، لاجَرَم بر دل‌های مشتاق حقیقت نیز فرود خواهد آمد.

در نهایت افتخار و ادب، بر خود فرض می‌دانم قدرشناس نجابت فیلمسازان این حوزه باشم که چهاردهمین دوره این رویداد مهم فرهنگی را در شرایط ویژه زیست کرونایی، برای مخاطبان مشتاق خود، فراهم کردند.»

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۲۵ آذر تا ۲ دی‌ماه ۹۹ و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ به‌صورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها