موج
کدخبر : ۳۵۶۵۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356559

ششمین جشنواره بین المللی عکس «سلامت روان» امسال در سه بخش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی جشنواره، ششمین جشنواره بین‎المللی عکس سلامت روان با ایجاد بستری جهت هم‌افزایی و هم‌فکری از منظر دیدگاه‌های متنوع فرهنگی قصد دارد با افزایش آگاهی عمومی در زمینه سلامت روان و حساس کردن جامعه موجب ارتقا سطح سواد سلامت روانی اجتماعی افراد و افزایش شاخص‌های سلامت روان شود.

عکاسان و هنرمندان می‌توانند تا ۸ دی ماه ۱۳۹۹ آثار خود را برای حضور در این رویداد به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.mentalhealthexhibition.ir ارسال کنند.

این جشنواره مجموعاً ۹ هزار یورو جوایز نقدی دارد و در پنجمین دوره این جشنواره که برگزار شد ۱۸۳۵۸ عکس از ۷۷ کشور دنیا ارسال و در معرض داوری قرار گرفت.

ششمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس « سلامت روان » به دبیری محمدرضا صائینی با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی و ارائه مؤثر موضوعات روان‌شناختی، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و سازمان جهانی بهداشت و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: