موج
کدخبر : ۳۵۳۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353409

هادی حجازی فر اعلام کرد:

هادی حجازی فر از انتظار دو ماهه برای مساعدت ارتش جهت بهره برداری از یک بیابان برای ساخت سریال شهید باکری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، هادی حجازی فر نویسنده، کارگردان و بازیگر عرصه تئاتر، تلویزیون و سینمای کشور که این روزها درگیر ساخت سریال شهید باکری است در پستی موقت که همراه با تصویر شهید باکری در صفحه اینستاگرام شخصی اش منتشر کرد، از معطل ماندن این پروژه به خاطر مجوز یک بیابان از سوی مسئولان ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

شهید باکری

کارگردان و بازیگر سریال شهید باکری نوشت:

«باور کنید یا نه پروژه شهید باکری علیرغم تمام زحماتی که دوستانم در گروه‌های مختلف پروژه کشیده‌اند و به طرز مطلوبی کارها را پیش برده‌اند الان بخاطر یک "بیابان" در بن بست قرار گرفته. انتخاب بازیگر، فیلمنامه، لباس، صحنه و … همه این‌ها گیر بیابانی است که تنها جای شبیه به جزیره مجنون در جغرافیای کوهستانی تهران است.

بیابان لم یزرعی در نزدیکی قم که در اختیار ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و حالا بعد از مدت‌ها دوندگی برای در اختیار گرفتن یکی دو ماهه آن برای سریال شهید باکری مخالفت شده است. نمی‌دانم یا ما در رایزنی و دادن اطلاعات ناتوان بودیم یا هر سو تفاهم دیگری الان وضعیت چنین است.

تلاش برای گفتگو با امیران عزیز در بخش‌های مختلف هم از طرف بنده ناکام مانده است؛ لذا برای نجات این پروژه در کوتاه مدت چاره‌ای نمی‌ماند جز درخواست از شما و هر کسی که به عنوان دست‌اندرکار، فامیل، همسایه یا همکار دسترسی به امیران عزیز ارتش و یا تصمیم گیران محترم در این موضوع دارد. تا از طرف ما درخواست یک جلسه بسیار کوتاه برای حل این مشکل بکند، چون گذراندن مراحل اداری و.. برای چنین درخواست ملاقاتی در ساختار به شدت منظم ارتش و بی شمار تعطیلی‌های تقویمی حتماً زمان زیادی خواهد برد و ما زمان برای تولید را از دست خواهیم داد. امیدواریم به احترام نام این پروژه و نه بخاطر بنده یا گروه این مساعدت اتفاق بیفتد.»

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها