موج
کدخبر : ۳۵۱۶۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351635

رادیو «دراما» با حضور کارگردانان و صدا پیشه گان و نویسندگان حوزه تئاتر از دو روز آینده راه اندازی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، رادیو دراما با 15 نمایش رادیویی از 12 آبان ماه آغاز به کار می کند و گفتنی است در این مراسم که با حضور کارگردانان و صدا پیشه گان و نویسندگان حوزه تئاتر نظیر آنوشا خرمدل،علیرضا دهقان،رضا فقیهی،احسان محمدی و با حضور گروههای نمایشی چون کانون رادیو جوان،گروه الف مثل احساس و گروه نماهنگ و... و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود مقرر است تا از 15 نمایش رادیویی به نام های قصه نخودی، نازی و عروسکها، مهمان سحری، دوستان مهربان، مار بدجنس، فیل در تاریکی، فال کوزه، راه و بی راه و... رونمایی و آغاز برنامه های رادیو دراما به طور رسمی آغاز شود و این نمایش ها در فضاهای مجازی پردیس تئاتر تهران (آپارات و اینستاگرام) مرکز به آدرس https://b2n.ir/50216و  pardistheater tehran بارگذاری شود.

این برنامه در زمان یاد شده و از ساعت 9 بامداد در سالن مشایخ پردیس تئاتر تهران برگزار می شود، حضور رضا فقیهی و عروسک مبارک در این مراسم با اجرای نمایشی در خصوص لزوم استفاده از ماسک بر غنای آن می افزاید.

بر اساس این گزارش رادیو دراما از فعالیتهای پردیس تئاتر تهران در حوزه فضای مجازی است که با توجه به وضعیت درگیری جامعه و مخاطبین تئاتر با بیماری کرونا این فعالیت صورت گرفته است.

علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات با تلفن 33034198تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها