موج
کدخبر : ۳۴۹۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349008

با انتخاب دبیر سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گروه سوینا به عنوان مشاور جشنواره فیلم کودک انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، دبیر سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ، گروه سوینا را به عنوان «مشاور مخاطبان خاص» انتخاب کرد گفتنی است این اتفاق برای نخستین بار در جشنواره‌های سینمایی با هدف ارج‌گذاری به کودکان و نوجوانان نابینا و مشارکت آنها در این رویداد بین‌المللی رخ داده است.

بر اساس این خبر، با توجه به نمایش بخشی از فیلم‌های این دوره از جشنواره در فضای مجازی و به صورت برخط، سوینا ( سینمای ویژه نابینایان ) در ادامه خدمات نوین و ارزشمند خود در اجرای طرح سینمایی ویژه نابینایان و توضیح‌دار کردن فیلم‌های کودک و نوجوان برای مخاطبان خاص این گروه سنی، به عنوان «مشاور مخاطبان خاص» سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان فعالیت خواهد کرد.

هدف مهم این تعامل، برقراری پل ارتباطی جشنواره با این بخش از مخاطبان سینمای ایران و رشد و اعتلای فرهنگی این قشر از مخاطبان کودک و نوجوان با استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان و نابینایان خواهد بود.

سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا تابش ۲۷ مهر تا ۲ آبان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها