موج
کدخبر : ۳۴۴۴۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344465

در پی اهانت مجله فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس قرآن و پیامبر گرامی اسلام (ص) شبکه قرآن سیما بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه قرآن و معارف سیما در بیانیه ای، اهانت مجله فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس قرآن و پیامبر گرامی اسلام (ص) را محکوم کرد که متن بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (سوره مبارکه صف آیه ۸)

جسارت جنون آمیز و مشمئزکننده به قرآن کریم در کشور فرانسه و حمایت تلویحی دولت های اروپایی از این ماجرا، حادثه تلخ بزرگی است که نمی‌توان آن را تنها در حد یک حرکت جاهلانه از سوی چند عنصر بی‌ارزش و مزدور به حساب آورد.

این یک اقدام حساب شده از سوی نهادهایی است که از سالها پیش، سیاست اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی به مبارزه با اسلام و قرآن پرداختند.

اسلام، دین آزادی و معنویت انسان و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است. وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست پلید اسلام‌ستیزی با این شیوه‌های نفرت‌بار مقابله کنند.

شبکه قرآن و معارف سیما با محکومیت این اقدامات جاهلانه و تحریک آمیز، اعلام می دارد کسانی که از این تندروی‌ها حمایت می‌کنند، مسئول کامل سیاست‌ها و اقدامات کینه‌توزانه (ع) و مسلمانان هستند.

امید است با پیگیری های مجدانه وزارت امور خارجه در اعتراض رسمی به دولتهای حامی، شاهد توقف این اقدامات و برخورد با عاملان و مسببان این جسارت به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان باشیم.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    نامسلمان های کثیف این فرانسوی ها از اول هم نژاد پرست بودند

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها