موج
کدخبر : ۳۴۳۳۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343392

مت دیلون به عنوان یک عضو جدید به هیئت داوران جشنواره فیلم ونیز معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ددلاین، مت دیلون به جمع هیئت داوران بخش رقابتی و اصلی جشنواره فیلم ونیز اضافه شد. این بازیگر که جایگزین کریستی پویو کارگردان رومانیایی شده است، ماه آینده در کنار داوران بین المللی جشنواره فیلم ونیز خواهد بود.

به این ترتیب دیلون به جمع هیئت داورانی خواهد پیوست که کیت بلانشت، ورونیکا فرنز، جوانا هوگ، نیکولا لاجویا، کریستین پتزولد، لودیوین سنیه عضو آن هستند. این جشنواره اقدامات ضد کرونایی زیادی را در نظر گرفته است که از جمله آن‌ها میتوان به پوشیدن ماسک در طول نمایش فیلم‌ها اشاره کرد.

گفته می‌شود دیلون مشکلی برای سفر به ونیز نخواهد داشت؛ چرا که اکنون در ایتالیا به سر می‌برد. او ماه سپتامبر هم با یک فیلم مستند در جشنواره فیلم سن سباستین در اسپانیا حضور خواهد یافت. هنوز دلیل مشخصی برای جدایی پویو از جشنواره اعلام نشده است، اما این رویداد از این کارگردان به خاطر پذیرش این پیشنهاد تشکر کرد.

دیلون، بازیگر و کارگردان آمریکایی است که در بیانیه جشنواره فیلم یکی از متفاوت‌ترین بازیگران عصر خودش محسوب می‌شود. دیلون در سال ۲۰۰۲، اولین بار کارگردانی را با فیلم «شهر ارواح» تجربه کرد.

هفتاد و هفتمین دوره جشنواره فیلم ونیز از دوم تا دوازده سپتامبر برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها