موج
کدخبر : ۳۴۲۳۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342326

شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران در نامه ای به ریاست سازمان صدا و سیما نوشت: این شورا انتظار دارد در شرایط ویژه کنونی، سازمان صدا و سیما همکاری لازم، بیشتر و دقیقتری را با سینمای ایران داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران طی نامه ای به ریاست سازمان صدا وسیما از عدم پخش تیزر فیلم های سینمای ایران گلایه کرد.

متن نامه بشرح زیر است:

متاسفانه مدتی است که سازمان صدا و سیما از پخش آگهی های فیلم های سینمایی به اشکال مختلف خودداری می کند. آن هم در شرایطی که این مهم و پخش آن بارها از سوی مسئولان مختلف  و شورایعالی امنیت ملی مورد تاکید قرار گرفته است.

شورایعالی تهیه کنندگان انتظار دارد  در شرایط ویژه کنونی، سازمان صدا و سیما همکاری لازم، بیشتر و دقیقتری را با سینمای ایران داشته باشد، نه اینکه با جلوگیری از پخش تیزر های تلویزیونی  و ایجاد اشکال تراشی  به سینمای ایران جفا روا دارد.

شورایعالی از جنابعالی و همکاران شما انتظار دارد با پخش آگهی با حجم مورد قبول ، آن هم بصورت تعداد و نه ریالی، باردیگر فرصتی فراهم کنید که مردم از سیمای کشورشان با فیلم های روی پرده آشنا شوند و نه از طریق سیماهای خارج از کشور.

شما همچنان نیک می دانید که این اقدام جدا از معرفی فیلم ها، به ارتزاق ۱۵ هزار خانواده فعال در سالن های نمایش هم می تواند کمک کند و از بیکاری آنها جلوگیری  و صد البته در بخش تولید نیز ایجاد شغل نماید.

    سید غلامرضا موسوی

دبیر شورایعالی تهیه کنندگان

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها