موج
کدخبر : ۳۳۹۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339324

سمیر حیران بازیگر فیلم شنای پروانه سه شنبه این هفته 7 مرداد در برنامه شکلات تلخ به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی ماجرای زندگی اش را روایت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج، مجتبی احمدی تهیه کننده برنامه شکلات تلخ  گفت:این هفته موضوع مهارت آموزی کودکان کار را  بصورت مفصل بررسی می کنیم و در  ادامه با جوانی که با تلاش به آرزوهایش در دنیای بازیگری رسیده است، گپ مفصل و جذابی خواهیم داشت. 

احمدی افزود: در برنامه «شکلات تلخ» ابتدای به دنبال متولیان زندگی این بچه ها بودیم و با مسئولان مرتبط به بحث و مطالبه نشستیم . در برنامه فردا (سه شنبه) داستان مدرسه کودکان کار اتباع و تحصیل آنها موضوع برنامه است و در ادامه شروعی خواهیم داشت بر گفت و گوی مفصل با رییس سازمان فنی حرفه ایی کشور که مشروح آن شنبه در بسته ی دیگری از شکلات تلخ ارائه خواهد شد.

برنامه شکلات تلخ در این دو قسمت با حضور  علی اوسط هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ایی کشور  و یک کارشناس در حوزه آسیب های اجتماعی  به بحث مهارت آموزی کودکان کار می پردازد و محدودیت های آن را بررسی می کند.

برنامه شکلات تلخ کاری از گروه اجتماعی  است که روزهای  شنبه و سه شنبه هر هفته  ساعت 13:30 و روزهای یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها