موج
کدخبر : ۳۳۸۹۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338932

شبکه نمایش این هفته در کنار نمایش فیلم هایی در ژانر سیاسی به مرور آثار احمدپورمخبر و همینطور تام هنکس می پردازد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، در کنداکتور تابستانی این هفته، طبق روال هفته‌های گذشته، پخش فیلم‌های جذاب ویژه تابستان، ژانر منتخب و مرور آثار از این شبکه ادامه یافته و از احمد پورمخبر هنرمند تازه درگذشته یاد می‌شود.

این شبکه از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مرداد ماه در ساعت ۱۳ به ترتیب فیلم‌های «به روح پدرم» (با بازی زنده یاد احمد پورمخبر)، « امکان مینا » (در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد)، «یک بام و دو هوا»، «یک خواب کوچولو»، «گوشی قرمز»، «دعوت» و «مجرد ۴۰ ساله» را به روی آنتن می‌برد.

علاقمندان به ژانر فیلم‌های سینمایی سیاسی می‌توانند از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مردادماه ساعت ۱۹ فیلم‌های «سگ را بجنبان»، «جی اف کی»، «بادیگارد»، «همه مردان رئیس جمهور»، «تاریکترین ساعت»، «ماندلا: راه بلند آزادی» و «وال استریت» را با موضوعیت این ژانر و در این باکس ببینند.

این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از تام هنکس ، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند.

فیلم‌های «بزرگ»، «سالی»، «مسیر سبز»، «لری کراون»، «قاتلین پیرزن»، «ملاقات با آقای مجری» و «ترمینال» آثاری هستند که با بازی تام هنکس، به ترتیب از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مرداد ماه، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

در باکس ساعت ۲۳ نیز به ترتیب فیلم‌های «دوازده مرد»، «مردی که بی‌نهایت را می شناخت»، «محموله سری»، «شکار هیولا ۲»، «چشم انداز»، «بامبل بی» و «نجات لنینگراد» از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مردادماه از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها