موج
کدخبر : ۳۳۷۴۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337426

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تاکید کرد: استفاده از ماسک و شیلد به هنگام مراجعه به محیط کتابخانه ملی ایران و تالارهای مطالعه آن الزامی است.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا شهرابی مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط اعضای کتابخانه ملی ایران تاکید کرد و گفت: با توجه به فراهم شدن امکان استفاده از کتابخانه ملی از یک تیرماه سال جاری در روزهای کرونایی برای هر ۲ گروه عادی و پژوهشی، لازم است که همه استفاده کنندگان از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی ایران موارد و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

شهرابی با انتقاد از اینکه در مواردی شاهد عدم استفاده از ماسک یا شیلد توسط اعضای کتابخانه ملی ایران هستیم، افزود: اگر در مواردی چنانچه مشاهده شود اعضا پس از ورود به کتابخانه به موارد مذکور بی توجه هستند، ضمن هدایت آنها به خارج از کتابخانه ملی ایران موارد به عنوان تخلف ثبت می شود.

وی درباره شرایط عضوگیری کتابخانه ملی ایران در روزهای کرونایی اظهارداشت: فرآیند عضوپذیری کتابخانه ملی ایران به صورت حضوری از یک تیرماه آغاز شده است و تا زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا الزامات بهداشتی جدیدی را به صورت رسمی اعلام کند، ادامه خواهد داشت.

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تاکید کرد: به منظور تامین سلامت و اعضای کتابخانه ملی ایران و پرسنل خدمت رسان به اعضا از پذیرش افراد بدون ماسک یا شیلد به محیط کتابخانه ملی ایران و تالارهای مطالعه خودداری می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها