موج
کدخبر : ۳۳۷۰۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337078

امیر آقایی، نیکی کریمی و امین حیایی اولین بازیگرانی هستند که همکاریشان با سریال آقازاده به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، سریال آقازاده اولین سریالی بود که تصویربرداری آن با شیوع کرونا در اواخر اسفند ماه برای حفظ سلامت عوامل متوقف و سرانجام از 30 اردیبهشت از سر گرفته شد.

در این مدت عوامل با تمهیدات ویژه، در نظر گرفتن موارد بهداشتی، گرفتن تست های دوره ای برای اطمینان از سلامت گروه و... کار را جلو بردند و حالا در آخرین روزهای ضبط سریال، بازی نیکی کریمی ، امیر آقایی و امین حیایی مقابل دوربین به پایان رسید.

تاکنون دو قسمت از «آقازاده» با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی در شبکه نمایش خانگی توزیع شده که رکوردهایی چون به اتمام رسیدن دی وی دی طی 24 ساعت و ثبت پرمخاطب ترین قسمت اول در بین سریالهای خانگی را می توان به عنوان نمونه نام برد.

بازیگران «آقازاده» عبارتند از امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی، احسان امانی، مجید اسماعیلی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز، هنرمندی نیکی کریمی، نقش آفرینی متفاوتی از جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی و با معرفی پردیس پورعابدینی.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها