موج
کدخبر : ۳۳۵۹۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335970

معاونت صدا با تاسیس استودیوی ثابت رادیو در آستان مقدس حضرت رضا علیه السلام، پوشش رسانه ای و ارتباط معنوی شنوندگان در طول سال با آستان قدس رضوی را افزایش می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، تعامل آستان قدس رضوی با معاونت صدا برای حضور انعکاس حال و هوای حرم امام رضاعلیه السلام در شرایط شیوع کرونا و محدودیت زیارت برای عاشقان رضوی افزایش می یابد.

 بر اساس رایزنی های انجام شده  اداره کل فنی صدا و روابط عمومی این معاونت با آستان قدس رضوی حضور پررنگ شبکه های رادیویی در آستان مقدس حضرت رضا علیه السلام برای پوشش رسانه ای و ارتباط معنوی شنوندگان در طول سال افزایش دارد.

در جلسه ای که برای  مشخص شدن راهبردهای تعامل برگزار شد تصمیم برآن شده است که معاونت صدا با  ایجاد استودیوی ثابت رادیو در حرم رضوی از این پس حضوری مستمر در این  آستان داشته باشد.

گفتنی است آستان قدس رضوی با در اختیار داشتن فضاهای فرهنگی و مذهبی فراوان می تواند برای شنوندگان رادیو برنامه های مذهبی و تبلیغی با کیفیت تامین کند.

براساس این گزارش مقرر شد با تامین زیرساخت های لازم جهت انتقال تصویر بارگاه مطهر حضرت رضا(ع) در بستر فضای مجازی برای پوشش رسانه ای بهتر برنامه های حرم مطهر امام رضا(ع)، افزایش کیفیت این تجهیزات در دستور کار قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها