موج
کدخبر : ۳۳۵۰۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335057

برگزیدگان نمایشگاه مجازی عکس تئاتر که به همت انجمن عکاسان خانه تئاتر برگزار شده بود، معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، محبوبه فرج الهی، نایب رئیس و دبیر هیئت مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر اعلام کرد: پس از ارزیابی نهایی آثار توسط هیأت مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر از میان تمامی آثار ارسالی؛ آثار کیارش مسیبی. شراره سامعی و تبسم ارگی و به عنوان آثار برتر برگزیده شده و جوایز (کارت هدیه به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و لوح ویژه) به ایشان اهدا شد.

پیش از اهداء جوایز، بیانیه هیئت داوران این نمایشگاه قرائت شد. در این بیانیه آمده است: «اکنون که دنیا دچار اتفاقی ناگوار و ویروسی همه گیر شده، الزام به بقا را دوری از یکدیگر تعریف کرده¬اند. ما نیز به ناچار با این حادثه تلخ مواجه¬ایم اما می دانیم، هنر است که جریان سازنده خود را همچون گذشته در حال حرکت، پدید آورنده، شکوفا و مبدع ادامه می دهد.»

در ادامه این متن آمده است: «هنرمند از ورای تصورات خلق می¬کند، آن هم از جنس عشق و زندگی.  هنرمندان عکاس با ثبت لحظات، جریانی از اتفاقات دوران خود را رقم می¬زنند و برای آیندگان به یادگار می گذارند. ایشان راویان مصور تاریخ‌اند و عکاسان تئاتر وقایع نگاران جریان زندگی بر روی صحنه تئاتر

هیئت داوران با این جملات بیانیه خود را به پایان رساندند: «نخستین دوره پویش گالری مجازی با ایده ای خاص جهت پیشبرد یک حرکت صنفی و حمایت ازاعضای خود، در هیأت مدیره هشتم انجمن عکاسان خانه تئاتر مطرح و به ثمر رسید و این امر میسر نمی شد مگر با همدلی و همراهی تمامی ما در این دوران سخت. اکنون که از کنار هم جمع شدن منع شده ایم با هم، هم پیمان می شویم برای زندگی بهتر و نگاهی روشن¬تر. با آرزوی سربلندی و موفقیت¬های روز افزون؛ هیأت مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر؛ خرداد 1399»

قابل ذکر است برای تمامی 25 شرکت کننده در این نمایشگاه حق التصویر به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان و گواهی شرکت در نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

گفتنی است نمایشگاه «گالری مجازی» در راستای حمایت از اعضا انجمن عکاسان خانه تئاتر در برابر شرایط پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و در صفحه اینستاگرام انجمن عکاسان خانه تئاتر، از تاریخ ۲۷ فروردین ماه برگزار شد. شرکت در این نمایشگاه برای تمامی اعضای انجمن عکاسان آزاد بود و عکاسان می توانستند تا حداکثر 10 قطعه عکس را برای شرکت در این نمایشگاه ارسال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها