موج
کدخبر : ۳۳۴۴۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334479

قائم مقام شبکه مطرح کرد؛

محسن یزدی پویش صاحب‌خانه خوب مقوم مسئولیت اجتماعی در مورد مسئله ای که مردم را درگیر کرده است دانست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه سه ، محسن یزدی قائم مقام شبکه ۳ گفت: سال گذشته شبکه سه پویشی را با عنوان «صاحب‌خانه خوب» راه‌اندازی کرد و از مالکان مسکن خواست با توجه به مشکلات اقتصادی و لزوم همراهی با مستاجران، میزان اجاره‌بها را افزایش ندهند و یا افزایش حداقلی دهند که با استقبال مالکان نیز همراه شد و نتایج مثبتی را دربرداشت.

وی افزود: این استقبال به گونه‌ای بود که تلنگری شد تا بعضی صاحب‌خانه‌ها با این کار رسانه‌ای تصمیم گرفتند در مورد اجاره‌ها با مستاجرین همراهی بیشتری کنند و ما نیز در برنامه‌های شبکه از افرادی که در این شرایط سخت مراعات هم وطنان را کردند، قدردانی کردیم.

یزدی گفت: صاحب‌خانه خوب یک پویش اجتماعی بود که به دلیل اینکه بیشترین درگیری را با مشکلات مردم داشت مورد استقبال قرار گرفت و اثرات مثبتی را در پی داشت. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این پویش را امسال نیز ادامه دهیم.

یزدی ادامه داد: ما معتقدیم فقط این دولت‌ها نیستند که مسئولیت دارند اگرچه در کشور ما که عمده کارها دولتی است و مردم انتظار به جایی از دولت‌ها دارند اما ما نیز باید خودمان هم نسبت به یکدیگر مسئولیت پذیر باشیم. ضمن اینکه دولت نشان داده در این حوزه عملاً توفیق چندانی نداشته است.

یزدی ادامه داد: به نظر می‌رسد پویش صاحب‌خانه خوب مقوم مسئولیت اجتماعی است و از این بابت کار با ارزشی است. خصوصاً در مورد مساله‌ای که تا این حد مردم را گرفتار کرده است.

قائم مقام شبکه سه با بیان اینکه در روزهای آتی در برنامه‌های جاری و مهم شبکه به پویش صاحب‌خانه خوب خواهیم پرداخت، گفت: کارهای کوتاهی نیز در این رابطه در حال تولید است که انشاءالله از شبکه پخش خواهد شد.

یزدی در پایان از تمام صنوف و قشرهای مختلف جامعه اعم از هنرمندان، ورزشکاران مداحان و نمایندگان مجلس و… دعوت کرد تا با پیوستن به این پویش قدمی در راستای همراهی با هم‌وطنانمان بردارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها