موج
کدخبر : ۳۳۴۳۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334346

شبکه نسیم ضمن انتشار اخباری از روند تولید برنامه های جدید برای تابستان، زمان پخش برنامه های تابستانی خومد را هم اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم ، محمد احسانی ، مدیراین شبکه در محل ضبط برنامه های تابستانی شبکه نسیم حاضر شده و از نزدیک در جریان تولید و آماده سازی این برنامه ها قرار گرفت.

در این بازدیدکه مرتضی جاسبی ( مدیر گروه تولید)، امیرعباس اشرف (مدیر تامین برنامه شبکه نمایش و روابط عمومی)، حامد عبدوس (مدیر طرح و برنامه) و مهدی توکلی زاده( مدیر تامین برنامه شبکه نسیم) احسانی را همراهی می کردند ابتدا در لوکیشن برنامه چهل تیکه حاضر شده و الهام حاتمی، تهیه کننده و محمدرضا علیمردانی ، مجری این برنامه گزارشی از روند تولید آنرا ارائه کرده و اسامی مهمانان سری جدید قرائت شد .

مدیر شبکه نسیم نیز ضمن تاکید برلزوم حفظ جذابیت های سری های قبلی، ایجاد تغییرات موثر در بهبودکیفیت این برنامه را لازم دانست. بخش های اجرای موسیقی و خوانندگی برنامه "چهل تیکه" نیز در حضور مدیران شبکه ضبط شد.

در ادامه، گروه مدیران در محل ضبط برنامه «کودک شو» حاضر شده ودر صحبت با نصیری ( تهیه کننده ) و پژمان بازغی ( مجری ) از نزدیک در جریان تغییرات سری جدید برنامه قرار گرفتند.

مدیر شبکه نسیم ضمن تبریک به عوامل برنامه که در نظرسنجی اخیر مرکز تحقیقات سازمان رتبه دوم پربیننده ترین برنامه سیما را کسب کرده اند بر اهمیت حفظ این جایگاه تاکید ویژه کرد.

 حضور در لوکیشن برنامه « دست فرمون » دیگر بخش این بازدید بود که در آن محمود محمودی (تهیه کننده) گزارشی از روند ثبت نام شرکت کنندگان از میان ۱۲ هزار نفرمتقاضی اولیه و انجام مراحل راستی آزمایی که به دلیل حجم زیاد استقبال کنندگانِ ۱۵۰۰ نفره از ۴ بعد از ظهر تا ۶ صبح به طول انجامید ارائه و توضیحات تکمیلی خود را بیان کرد.

در همین بازدید مدیران شبکه در محل سری جدید برنامه « شوتبال » به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد حاضر شدند. ضبط این برنامه که در آن شرکت کنندگان خانم و آقا به رقابت جذاب در سری بازیهای متفاوت می پردازند با حضور تماشاگران و با حفظ فاصله گذاری اجتماعی در حال انجام است ضبط بخش‌هایی از برنامه که حامد آهنگی و مبینا نصیری اجرای آن را بر عهده دارند با حضور مدیران شبکه نسیم انجام شد.

لازم به ذکر است که برنامه های تولیدی شبکه نسیم در ایام تابستان به شرح زیر می باشد:

فصل جدید سریال افسانه هزارپایان ساعت ۱۹ ، برنامه های ویتامین خ از شنبه تا چهارشنبه و نسیم آوا پنجشنبه و جمعه در ساعت ۲۰، سری جدید شکرستان ساعت٢٠:١٥، سری جدید شوتبال یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۱، خندوانه هرشب ساعت ۲۲، کودک شو شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۳ و جمعه ها ساعت ۲۱، دورهمی چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳  و برگزیده آن شنبه ها ساعت ۲۱ پخش می شوند.

همچنین سری جدید برنامه های چهل تیکه و دست فرمون نیز بزودی در ایام تابستان به روی آنتن خواهند رفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها