موج
کدخبر : ۳۲۹۴۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329455

در گفتگو با خبرگزاری موج؛

بدلکار و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون از انجام مراحل مقدماتی طراحی دوره آموزش خاصی با عنوان دوره ماجراجویانه برای گذر از دوران قرنطینه و تعطیلی های کرونایی خبر داد.

ارشا اقدسی طراح و مجری بدلکاری مطرح سینمای ایران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج در مورد همکاریش با سریال بچه مهندس ۳ گفت: در این سریال یک کار خیلی کوتاه و ساده را انجام دادیم که اجرایش تنها یک روز زمان برد. در واقع ما در نقش یکی از افرادی که مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و از بلندی به پایین سقوط می کند ایفای نقش کردیم.

وی در مورد سایر فعالیت هایش گفت: با شیوع بیماری کرونا و تعطیلی پروژه های سینمایی، من هم در قرنطینه خانگی به سر می برم و در حال حاضر مشغول تمرینات مداوم ورزشی هستم تا آمادگی جسمانی خودم را حفظ کرده و از افزایش وزنم جلوگیری کنم.

این هنرمند بدلکار و بازیگر افزود: البته از آنجایی که تصور می کنم بیماری کرونا تا دو سال دیگر همراه ما است و تا کشف دارو و واکسن آن کارها با سختی و حساسیت ویژه انجام خواهد شد. بر همین اساس در حال تحقیق و برنامه ریزی برای طراحی دورهای آموزشی خاصی هستم تا در صورت تعطیلی بیشتر فعالیت ها به عنوان یک فعالیت جایگزین بتوانم به آن بپردازم.

ارشا اقدسی

ارشا اقدسی تصریح کرد: این دوره ها با تاکید بر سلامت جسم و روان طراحی خواهند شد و هر روز با ورزش های مختلف و سپس انجام حرکات ورزشی خاص که ممکن است رشته هایی همچون پارگلایدر را هم در بر بگیرد طی می شود. به همین منظور فکر می کنم که افراد با گزینش خاص در این دوره ها امکان حضور پیدا کنند تا با آمادگی لازم جسمانی و رفتاری بتوانند این دوره را با موفقیت سپری کنند.

ارشا اقدسی کار بدلکاری را با مرحوم پیمان ابدی در ایران آغاز کرد و موسس گروه بدلکارن 13 است. وی طراحی و اجرای بدلکاری بیش از سی سریال و نزدیک به شصت فیلم سینمایی ایرانی و خارجی را به عهده داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها