موج
کدخبر : ۳۲۸۹۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328990

برنامه در انتهای الوند چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۷:۳۰ میزبان رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و مدیرعامل خانه تئاتر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، به مناسبت روز اسناد ملی و میراث مکتوب برنامه «در انتهای الوند» میزبان اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران است و در ادامه نیز شهرام گیل آبادی مدیرعامل خانه تئاتر به اوضاع تئاتر در ایام کرونا می‌پردازد.

برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» مجله‌ای تصویری با آیتم‌های بسیار متنوع است که می‌کوشد در مسیر افزایش شور و انگیزه و در راستای افزایش روحیه امید در مخاطبانش گام بردارد و با اجرایی خوش ریتم و پرانرژی طیف گسترده‌ای از بینندگان را جذب خود کند.

این برنامه ضمن تمرکز بر گفتگوهای متنوع و دعوت از صاحبنظران حوزه‌های گوناگون، تلاش کرده با ضرباهنگی مناسب آیتم‌هایی جذاب را به نمایش گذارد.

مخاطبان « در انتهای الوند » هر روز صبح در جریان مهمترین اخبار فرهنگی‌-هنری روز قرار می‌گیرند و شاهد مرور و بررسی داغ‌ترین خبرهای ورزشی هستند.

تولید برنامه‌های آموزشی در قالب ویدیوهای کوتاه یک تا دو دقیقه‌ای با موضوعاتی چون نویسندگی، عکاسی، خوشنویسی، آشپزی، حقوقی، باغبانی، فناوری و ... از جمله دیگر بخش‌های دیدنی این برنامه به شمار می‌روند.

«در انتهای الوند» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی امیرحسین آذر که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها