موج
کدخبر : ۳۲۸۶۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328610

تهیه‌کننده فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده به ادعای محمد امامی واکنش نشان داده و سهم داشتن او را در این فیلم تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، تهیه‌کننده فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده در واکنش به نامه محمد امامی خطاب به مدیرعامل خانه سینما و ادعای سهم داشتن در این فیلم نامه‌ای خطاب به منوچهر شاهسواری سرمایه‌گذاری محمد امامی در این فیلم را تکذیب کرد.

متن نامه سعید سعدی به شرح زیر است:

مدیرعامل محترم خانه سینما

جناب آقای منوچهر شاهسواری

با سلام

احتراما همانطور که مطلعید چندی پیش نامه‌ای از سوی آقای محمد امامی خطاب به جنابعالی داده شده بود، که صراحتا اعلام حسابرسی فیلم‌ها و سریال‌های نمایش خانگی را که ایشان تولید یا به هر شکلی مالکیت آن آثار را به عهده داشته است را درخواست نموده بودند.

این برای چندمین بار متوالی است که به هر شکلی از سمت رسانه‌ها و این بار از سمت خود آقای محمد امامی فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» را جزو تولیدات خود قرار می‌دهند که این امر براساس مستندات موجود خلاف واقع می‌باشد.

فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» بسیار به سختی تولید شده است، آنقدر سخت که فیلم چهار سرمایه‌گذار دارد و با خون دل ساخته شد و در دل مردم جا باز کرد، این نوع اشتباهات باعث خدشه‌دار شدن آبروی زحمت کشان سینما خواهد شد.

به هر شکل این فیلم دارای پروانه مالکیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که چهار شریک در آن قید شده است و نام آقای محمد امامی جزو هیچکدام از سرمایه‌گذاران نیست و اسناد آن موجود و در صورت صلاحدید و نیاز قابل ارائه می‌باشد.

با آرزوی توفیقات روز افزون

سعید سعدی تهیه‌کننده «مغزهای کوچک زنگ زده»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها