موج
کدخبر : ۳۲۸۶۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328600

در شبکه نسیم؛

مسابقه «خونه مونی» از شب گذشته ۱۳ اردیبهشت از شبکه نسیم با مشارکت و آثاری از خانواده ها و داوری هنرمندان به روی آنتن رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، مسابقه «خونه‌مونی» با هدف ایجاد فضای نشاط و شادی در میان خانواده ها و تشویق آنها به در خانه ماندن همزمان با شیوع بیماری کرونا که توسط اداره کل فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با مشارکت موسسه تصویر شهر (سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران) تولید شده، از شب گذشته سیزدهم اردیبهشت ماه از شبکه نسیم روی آنتن رفته است.

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی محسن برمهانی و کارگردانی علی مسعودی در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای تولید شده است و با استفاده از فرصت حضور اعضای خانواده در کنار یکدیگر در ایام شیوع ویروس کرونا با انگیزه گذران از این دوره؛ علاوه بر ایجاد سرگرمی، فضایی را برای مشارکت خانواده ها در یک برنامه تلویزیونی در حوزه سینما و تلویزیون ایجاد می کند.

بخش های مسابقه شامل بازی یک سکانس از فیلم یا سریال ایرانی، اجرای موسیقی ابداعی با وسایل خانه، نمایش طنز خانگی با موضوع امید و مبارزه با کرونا و ساخت ویدئوهای خلاقانه در ارتباط با حال و هوای این روزهای خانواده های ایرانی است که شرکت کنندگان در خانه با ارسال ویدئوهای خود در این مسابقه شرکت کرده اند و علاوه بر نشان دادن استعدادهای خود جوایز نفیسی دریافت می کنند.

 داوران اصلی مسابقه خونه‌مونی را علی مسعودی، عباس جمشیدی فر، الیکا عبدالرزاقی و کمند امیرسلیمانی و داوران مهمان را نسرین نصرتی، هدایت هاشمی، حمید لولایی، کامران تفتی، سپند امیرسلیمانی، حدیث میرامینی، شقایق دهقان، سیدبشیر حسینی، نسیم ادبی، سیدهومن شاهی و امیرغفارمنش تشکیل می دهند.

ویژه برنامه «خونه مونی» از سیزدهم اردیبهشت ماه مصادف با هشتم ماه مبارک رمضان روی آنتن رفته است و هر شب ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها