موج
کدخبر : ۳۲۳۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323008

مسابقه اتومبیلرانی «دست فرمون» که از شبکه نسیم با اجرای کامبیز دیرباز روی آنتن می رود، امشب به مرحله فینال می رسد و نفر برتر معرفی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی « دست فرمون »، قسمت ۵۲ برنامه دست فرمون امشب (۲۷ اسفند) ساعت ۲۲ با اجرای کامبیز دیرباز روی آنتن شبکه نسیم  می‌رود و در قسمت فینال پس از یک رقابت هیجان انگیز، نفرات برتر خود را معرفی می‌کند.

پس از ۶ ماه تلاش شبانه روزی عوامل برنامه و شرکت کنندگان و رقابت بیش از ۸۰ راننده در ۶ مرحله، ۴ شرکت کننده یکشنبه گذشته به فینال این مسابقه بزرگ راه یافتند.

در این قسمت چهار نفر راه‌یافته به مرحله فینال (نسیم راشدی، مجتبی مولوی، احسان شهسواری و مجتبی پورحسنی) با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و نفر برتر شناخته می‌شود و در برنامه اهدای جوایز صورت خواهد گرفت.

در این برنامه مجید واشقانی، علی علیپور، ارشا اقدسی ، امیر تاجیک و شبنم فرشادجو به عنوان مهمانان ویژه حضور دارند و با یکدیگر رقابت می کنند تا نفر برتر جدول هنرمندان و ورزشکاران این مسابقه نیز مشخص بشود.

همچنین برنامه «دست فرمون» که با استقبال تماشاگران مواجه بود توانست در آخرین نظرسنجی سازمان صدا و سیما ، ۸۰ درصد رضایت بیننده‌ها را جلب کند و جزو ۴ برنامه پرمخاطب شبکه نسیم قرار بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها