موج
کدخبر : ۳۲۲۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322957

علیرام نورایی در گفتگو با خبرگزاری موج مطرح کرد:

علیرام نورایی از تجربه حضورش در مسابقه تلویزیونی شهروند مافیا و واکنش مردم سخن گفت.

علیرام نورایی در گفتگو با خبرنگار تلویزیون موج در مورد تجربه حضورش در فصل دوم مسابقه تلویزیونی شهروند مافیا گفت: من تاکید می کنم که نقش من در این مسابقه روایتگری است و چندان دوست ندارم که آن را اجرا بدانم. گرچه از دو سه سال پیش، پیشنهاداتی برای اجرای برنامه ها داشتم که نمی پذیرفتم تا اینکه در یک جلسه حضوری با آقایان محمدجواد رجایی و علیرضا سلطانی آشنا شدم و این دوستان توانستند به من القا کنند که روایتگری با اجرا متفاوت است و من هم پذیرفتم.

علیرام نورایی

وی افزود: با بازی مافیا هم در نوجوانی آشنا شده بودم و به غیر از یکی دو باری که بازی کرده بودم، نزدیک به بیست سال بود که سراغی از آن نگرفته بودم. وقتی دیدم که یک برنامه تلویزیونی به طور خیلی جدی و هدفمند به آن پرداخته برایم جذاب تر شد.

نورایی در ادامه اظهار داشت: باتوجه به این تفاهم و شناخت، به تماشای اجرای بهنام تشکر عزیز در فصل قبلی هم پرداختم و همین بیشتر مایه دلگرمی ام شد تا در یک مارتن پنجاه روزه در کنار یک تیم کاربلد و بسیار حرفه ای و دوست داشتنی اقدام به ضبط سه فصل دوم و سوم و چهارم این مسابقه کنیم. که فصل دوم پخش هم شد و به اتمام رسید و فصل سوم آن در نوروز به نمایش درخواهد آمد و فصل چهارم هم برای ماه رمضان روی آنتن خواهد رفت.

این بازیگر و مجری د رمورد واکنش مردم به حضورش در این مسابقه گفت: از آنجایی که مردم ما معمولا در مقابل تغییرات مقاومت می کنند، حضور من به جای بهنام تشکر و اضافه شدن چند نقش و تغییر چند قانون به مذاق مخاطبان چندان خوش نیامده بود، اما به تدریج به این مسائل عادت کردند و هر چه که به پایان فصل نزدیک می شدیم و بازی ها هم حرفه ای تر شده بود، ورق برگشته بود و حتی نسبت به اتمام برنامه ابراز دلتنگی می کردند و بازخوردهای خیلی خوبی دریافت می کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در طول ضبط برنامه فرصتی دست داد تا با توجه به نقد و نظر مردم تغییری در روش کار خود ایجاد کنید، ادامه داد: ما در اتاق فکر به این نتیجه رسیده بودیم که من با صدای بلند به اجرای برنامه بپردازم و در دو سه قسمت اول هم اینگونه بود اما بعد فکر کردیم که بهتر است فریادنزنم وبا صدای پایین تری کار را ادامه بدهم که اتفاقا بعد از پخش برنامه همین واکنش را از سوی مخاطب هم گرفته بودیم.

مهمترین تغییر فصل سوم مسابقه شهروند مافیا

علیرام نورایی در مورد فصل سوم مسابقه شهروند مافیا گفت: در این فصل هم شاهد برخی تغییرات خواهیم بود که البته نمی توانم توضیح زیادی در مورد آن بدهم اما بارزترین تفاوت آن حضور بانوان در کنار آقایان در این مسابقه است.

وی تصریح کرد: از فصل یک زنان زیادی تمایل به حضور در این مسابقه را داشتند و امکان حضور صرفا آقایان را جالب نمی دانستند. البته دوستان برنامه ساز من هم تلاش بسیاری برای فراهم کردن این امکان کشیدند. گرچه در ابتدا خیلی هم دستشان باز نبود چرا که به رغم اینکه برای شرکت در مرحله انتخابی چند هزار نفر از مردان ثبت نام می کردند اما تعداد خانم های مسلط به بازی برای ضبط یک برنامه تلویزیونی به حد نصاب نرسیده بود. بعد از پخش فصل اول و انتشار فراخوان برای فصل های بعدی این مشکل برطرف شد.

روایتگر مسابقه شهروند مافیا تاکید کرد: بانوان حاضر در این مسابقه کاملا آشنا و مسلط به این بازی هستند وآن را به خوبی بلدند.

علیرام نورایی در مورد فعالیت های هنری دیگرش گفت: مننزدیک به دو سال و نیم است که درگیر سریال نفوذ به کارگردانی آقای شمقدری هستم و به محض اینکه ضبط مسابقه شهروند مافیا به پایان رسید، خودم به لوکیشن ضبط این سریال که در شمال ایران است رساندم. چند روزی ضبط کارم به طول انجامید واز آن به بعد مانند بسیاری از مردم در قرنطینه شخصی به سر می برم.

علیرام نورایی

در قرنطینه فکر می کنم و تلویزیون می بینم

وی در مورد آنچه که در این روزهای کرونایی انجام می دهد گفت: واقعیتش این است که من برای یک سفر خیلی کوتاه مدت کاری به شمال آمده بودم اما فعلا همینجا ماندگار شده ام و در منزل به سر می برم و خیلی به ندرت تنها برای خرید مایحتاج بیرون می روم. کتاب یا وسایل خاص دیگری با خودم نیاورده ام اما با تماشای تلویزیون و تفکر سر می کنم.

نورایی در پاسخ به اینکه آیا مسابقه مافیا را هم تماشا کرده است گفت: در حال حاضر که پخش آن به اتمام رسیده اما قسمت هایی را از تلویزیونو قسمت های از دست رفته را هم به صورت اینترنتی تماشا کرده ام.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    حضور بانوان در مسابقه مافیا واقعا تغییر خوب و مثبتیه و امیدوارم این روند در دیگر مسابقه ها نیز اجرا شود.

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها