موج
کدخبر : ۳۲۲۶۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322680

همزمان با آغاز نوروز و نوشدن طبیعت، شبکه‌های سیما بیش از 140 فیلم سینمایی ایران و جهان و همچنین پویانمایی را به روی آنتن می برد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی معاونت سیما ، همزمان با آغاز نوروز و نو شدن طبیعت، شبکه‌های سیما بیش از 140 فیلم سینمایی ایران و جهان و همچنین پویانمایی را به روی آنتن می برد.

 معاونت سیما در نوروز 99 با بیش از 140 فیلم سینمایی ایرانی و خارجی و همچنین پویانمایی های جذاب به استقبال سال جدید می رود. فیلم هایی که هر کدام می تواند شادی یخش خانه های مردم در این روزها باشد.

« شبی که ماه کامل شد »، «تختی»، «آسمان هشتم» و «زندانی ها» از جمله فیلم های ایرانی و «آگهی ترحیم»، «اسرار رسمی»، «هریت» و «توگو» از جمله فیلم های خارجی است که در ایام نوروز از شبکه یک سیم ا پخش می شود. فیلم های شبکه یک سیما هر روز در ایام نوروز ساعت 11 پخش می شود.

شبکه دو سیما هم فیلم های ایرانی «شکلاتی»، «به دنیا آمدن» و «صدای منو می شنوید» و فیلم هایی از سینمای جهان همچون «چطور اژدهاتونو آموزش بدید: دنیای مخفی»، «جوی» و «کتاب جنگل» را برای تعطیلات نوروز پخش می کند. ساعت پخش فیلم های این شبکه 17 است و ساعت 8 و 1:30 بامداد باکس مهیج و پویانمایی آرشیوی خواهد بود.

شبکه سه سیما هم در ساعت 15:30 فیلم های مطرحی از سینمای ایران و جهان از جمله «سرو زیر آب»، «سرخ پوست»، «ایران»، «فورد در برابر فراری»، «مسابقه بزرگ» و «سریع و خشن» را پخش می کند.

شبکه چهار سیما برای نوروز ۹۹، ۱۶ فیلم از آثار برتر سینمای ایران و جهان را در ژانرهای کمدی، خانوادگی، حادثه‌ای، علمی و تخیلی و ... به مخاطبان عرضه می‌کند. ساعت پخش فیلم ها ساعت 20:30 دقیقه هر شب است. «بر سر دروازه ابدیت»، «سکوت»، «جنگ جریان» و «دانکرک» از جمله فیلم های نوروزی شبکه چهار است.

شبکه پنج سیما برای نوروز ۹۹، 17 فیلم سینمایی از آثار برتر سینمای ایران و جهان را در ژانر‌های کمدی، خانوادگی، حادثه‌ای، علمی و تخیلی و ... برای مخاطبان خود تدارک دیده است که در ساعات 10 صبح و 13:30 دقیقه از آنتن این شبکه پخش می شود. فیلم های سینمایی ایرانی «پاستا ریونی»، «نبات»، «سوفی و دیوانه» و «اشیا از آنچه می بینید به شما نزدیکترند» و خارجی «مرد عنکبوتی»، «اکسل» و «آشوب در زندان»، فیلم سینمایی طنز «بازیگر قانون» و «ده دقیقه گذشت» از جمله فیلم های نوروزی شبکه پنج است.

شبکه نمایش هم با فیلم های متنوع در ساعات 23 و 1 بامداد مهمان مخاطبان خواهد بود. «گودزیلا: پادشاه هیولاها»، «مردان سیاه پوش: بین المللی»، «قصر رویایی»، «مرد دوگانه»، «بالن» و «میان ستاره ای» از جمله فیلم هایی هستند که در این ایام روی آنتن نمایش می رود. همچنین در ساعات 11 ، 13 ، 19 ، 21 ، فیلم هایی از سینمایی خانوادگی، شاخص سینمای جهان، دنباله دار و شاخص سینمای ایران پخش می شود.

شبکه افق هم از اول فروردین تا پایان تعطیلات نوروز در ساعت 15 فیلم های «مظنونین همیشگی»، «در جست و جوی خوشبختی»، «پچ آدامز»، «مردی بدون گذشته» و .. را به نمایش درمی آورد.

«مدرسه خرگوش ها نگهبانان تخم مرغ طلایی»، «هاچیپو»، «افسانه ربات ها»، «پسر کیهان نورد» و ... را کودکان عزیز می توانند در ایام نوروز از شبکه کودک تماشا کنند.

همچنین شبکه های کودک در ساعت 14 و امید در ساعت 17:45 فیلم های سینمایی مخصوص کودکان و نوجوان را تقدیم این عزیزان خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها