موج
کدخبر : ۳۲۱۶۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321644

سریال طلاق به کارگردانی ابوالقاسم طالبی به مسائل اجتماعی می‌پردازد و در دل قصه‌ها نگاهی به مفاسد اقتصادی نیز شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، ابوالقاسم طالبی بعد از ساخت دو مجموعه بازگشت پرستوها و به کجا چنین شتابان، ساخت سریال طلاق  را به عهده گرفته است که به مسائل روز جامعه توجه دارد.

«طلاق» جزو آثار الف فاخر تلویزیون است که در مرکز سیمافیلم تهیه می‌شود.

او قصه‌ای در هم تنیده شده را طراحی و به نگارش در آورده که به مسائل اجتماعی می‌پردازد و در دل قصه‌ها نگاهی به مفاسد اقتصادی نیز شده است. بنابراین گزارش، تاکنون ۳۰ درصد از تصویربرداری مجموعه انجام شده و این سریال علاوه بر تهران در چند کشور خارجی نیز تصویربرداری خواهد شد.

سریال طلاق

در این مجموعه تلاش شده تا علاوه بر حضور بازیگران باسابقه عرصه سینما و تلویزیون از دانش‌آموختگان بازیگری در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی استفاده شود و در کنار بازیگران نام آشنا، چندین چهره جدید معرفی خواهند شد که پس از فراخوان‌های گسترده و تست‌های بازیگری از میان دانش‌آموخته‌های بازیگری و بازیگران کمتر دیده شده تئاتر برگزیده شدند.

سریال طلاق

تعدادی از عوامل سازنده مجموعه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: ابوالقاسم طالبی ، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، طراح گریم: داریوش صالحیان، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی٬ طراح صحنه: جهانگیر میرزاجانی، طراح لباس: مهرناز اکبری، عکس: علی نیک‌رفتار، بازیگران: قطب الدین صادقی، مجید واشقانی، حمید گودرزی، پیام دهکردی، ناصر آقایی، بهار محمدپور، هدیه رضایی، نیلوفر کیارستمی، عسل غروی، النا آهی و...

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها