موج
کدخبر : ۳۲۱۴۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321453

در قسمت جدید برنامه نقد سینما، بهروز افخمی مجری برنامه به همراه امیررضا مافی منتقد و کارشناس برنامه، سیدحسین شهرستانی کارشناس فرهنگی و مصطفی مرشدلو پژوهشگر سینما در رابطه با «سینمای بحران» صحبت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج،  برنامه نقد سینما امشب جمعه ۱۶ اسفند ماه ساعت ۲۲ به‌صورت زنده از شبکه پنجم سیما پخش خواهد شد.

باتوجه به شرایط خاص موجود در کشور و شیوع ویروس کرونا که باعث تعطیلی سینماهای سراسر کشور نیز شده است، برنامه نقد سینما در ادامه مباحث هفته گذشته و این بار به صورت دقیق‌تر به «سینمای بحران» می‌پردازد.

در این قسمت بهروز افخمی مجری «نقد سینما» به همراه امیررضا مافی منتقد و کارشناس برنامه، سیدحسین شهرستانی کارشناس فرهنگی و مصطفی مرشدلو پژوهشگر سینما در رابطه با «سینمای بحران» صحبت می‌کنند و به مرور عملکرد سینماگران ایرانی در پرداختن به این ژانر و روایت قصه‌های مربوط به بحران‌های تاریخی و اجتماعی می‌پردازند.

برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و با اجرای بهروز افخمی هر هفته جمعه شب روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خلاصه افاضات اقای علی سرتیپی در برنامه نقد سینما در شبکه خبر در روز جمعه 23 اسفند 98 این بود که ؛ من برای پول مجاز هستم هر مزخرفی را تحت عنوان سینما وفیلم به خورد مردم وملت ایران بدهم !!

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها