موج
کدخبر : ۳۲۰۶۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320658

فصل چهارم از سری جدید شام ایرانی در حالی امروز به کارگردانی سعید ابوطالب کلید میخورد که به اجبار کرونا بازیگر خارجی در این فصل حضور ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی این مجموعه، فصل چهارم از سری جدید شام ایرانی  قرار بود با حضور سه زن بازیگر ایرانی و یک بازیگر خارجی که حضور او از ارمنستان در پروژه قطعی شده بود، ساخته شود اما شیوع بیماری کرونا در ایران سرنوشت دیگری را برای این پروژه رقم زد.

مرجانه گلچین ، نگین معتضدی و آشا محرابی بازیگران فصل چهارم از سری جدید «شام ایرانی» هستند و  نعیمه نظام دوست نیز جایگزین بازیگر ارمنستانی شده است.

این مجموعه امروز در خانه نگین معتضدی کلید می خورد و مشکلات کرونایی ضبط فصل پنجم آن را که قرار بود بلافاصله پس از فصل چهارم باشد با تاخیر روبرو کرده است.

تاکنون سه سری جدید از مجموعه «شام ایرانی» تولید شده که سری اول با حضور  پوریا پورسرخ ، نیما شاهرخ شاهی ، سامان گوران و امره تتیکل بازیگر ترکیه‌ای ضبط شد. گروه دوم مختص بانوان بازیگر بود و شبنم قلی خانی ، سیما تیرانداز ، مارال فرجاد و گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی در آن حضور داشتند.

گروه سوم که فصل سوم از سری جدید «شام ایرانی» را تشکیل می دهد نیز چهره هایی چون سیدجواد هاشمی، علی انصاریان، حامد آهنگی و جورج اوسطا  بازیگر لبنانی را در خود دارد.

«شام ایرانی» با کلید خوردن فصل چهارم به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها