موج
کدخبر : ۳۲۰۱۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320177

نامه دفتر مطالعات و دانش سازمان سینمایی به آموزشگاه های آزاد سینمایی در مورد رعایت نکاتی برای جلوگیری از شیوع کرونا منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی متن نامه علیرضا صدر الدینی، مدیر کل دفتر مطالعات و دانش سینمایی به این شرح است:

مدیران محترم

با سلام و احترام

با توجه به ضرورت به کارگیری اقدامات پیشگیرانه بهداشتی در جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ، نکات زیر درباره فعالیت آموزشگاه‌های آزاد سینمایی ابلاغ می‌ گردد:

1. برگزاری تمامی کلاس‌های گروهی(جمعی) در نقاط مختلف کشور تابع تصمیم اتخاذ شده توسط دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش هر منطقه است، بنابراین در صورت تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها کلاس‌های آموزشگاه‌ها هم باید تعطیل شوند.

2. برگزاری کلاس‌های آموزشی انفرادی(استاد شاگردی) در صورت رعایت اصول بهداشتی و ضدعفونی محل و تجهیزات مورد استفاده، فعلاَ بلامانع است.

3. توصیه اکید می‌شود هنرجویان از ابزار و تجهیزات آموزشی شخصی خود در کلاس‌ها استفاده کنند و از استفاده از ابزار و آلات آموزشگاه خودداری نمایند.

4. توصیه می‌شود برای رفع نگرانی خانواده‌ها و در همراهی و هماهنگی هنرجویان، استادان و آموزشگاه‌ها تا حد ممکن هر گونه فعالیت آموزشی در آموزشگاه‌ها به زمان دیگری موکول شود.

5. مسوولیت هرگونه تصمیم‌گیری نهایی درباره تعطیلی کامل آموزشگاه های سایر استان ها برعهده ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌هاست که باید مدیران کل محترم با هماهنگی ستاد بهداشتی استان در این زمینه اقدام کنند.  

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها