موج
کدخبر : ۳۱۸۹۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318997

مستند تلویزیونی انتخابات در ایران، امشب از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری موج، مستند تلویزیونی انتخابات در ایران، پنجشنبه اول اسفندماه ساعت 22 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

در مستند تلویزیونی انتخابات در ایران با حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی، دکتر مهدی ابوطالبی و دکتر امیر محبیان در مورد انتخابات در ایران گفتگو شده است.

نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای تاسیس تاکنون براساس حضور و مشارکت فعال مردمی در تمام سطوح تصمیم گیری شکل گرفته است. همین حضور مستمر مردم در عرصه های انقلاب، عامل اصلی عبور نظام مقدس اسلامی ایران از مشکلات داخلی و چالش های بین المللی بوده و هست. زمانی این حضور در میدان های دفاع مقدس بود و زمانی پای صندوق های اخذ رای که این حضور آگاهانه مردم در پای صندوق های رای نمونه ای از مردم سالاری دینی در کشور است.

در این مستند تلویزیونی که در مدت زمان 45 دقیقه در گروه اجتماعی شبکه چهار سیما تهیه و تولید شده است، در کنار نریشن و پخش تصاویری آرشیوی به موضوع مردم سالاری دینی و تعیین سرنوشت ملت ایران توسط خودشان که یکی از دست آوردهای انقلاب اسلامی است، می پردازد.

محمد اکبرزاده نیاکی تهیه کننده، مهدی ملک زاده کارگردان، مرتضی صدیقی فیلمبردار، علی باقری تنها نریشن، معصومه کیانی نویسنده و دکتر مهدی ابوطالبی پژوهشگر از عوامل این مستند هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها