موج
کدخبر : ۳۱۸۳۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318316

علی عسگری:

رییس سازمان صداوسیما گفت: سازمان صداوسیما با همه توان بعد از فارغ شدن از برنامه‌های ۲۲ بهمن که کار سنگینی روی دوش همکاران بود، امروز همه تلاش خود را معطوف تولید برنامه‌ها برای معرفی اهمیت مجلس شورای اسلامی و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج،  عبدالعلی علی عسگری ، رییس سازمان صداوسیما صبح امروز یکشنبه در حاشیه هشتمین جلسه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دوران دفاع مقدس یکی از دوران‌های فوق العاده با اهمیت تاریخ معاصر و کشور ما و گنجینه‌ای از ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های ملت ایران است که فرهنگ شکل گرفته در آن زمان توانسته مقاومت کشورما را در تمام عرصه‌های مختلف ارتقا دهد.

او ادامه داد: این فرهنگ در فداکاری‌های تمام عرصه‌ها و هم در صنعت دفاعی تأثیرگذار است. کشور ما در صنعت دفاعی قبل از دفاع مقدس یک کشور عقب مانده بود که تلاش‌های جهادگونه تلاشگران در آن زمان باعث رشد بیش از پیش این صنعت شده است. شما امروز بخش‌هایی از آن که حاصل زحمات صنعت گران دفاعی است را مشاهده کرده و بخشی از حاصل این زحمات را در دوران دفاع مقدس نیز ملاحظه کردید.

رییس سازمان صداوسیما اظهار کرد: صنعت دفاعی یک نمونه است. در واقع این مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس بود که در همه جنبه‌ها به پیشرفت ملت ایران کمک کرد. ما هم باید به عنوان رسانه تلاش کنیم تا فرهنگ دفاع و مقاومت استمرار پیداکند. البته صداوسیما از گذشته در این خصوص نقش جدی داشته و از این به بعد هم این نقش را دنبال خواهد کرد.

او افزود: امیدواریم تا بتوانیم در خِلال این جلسات بهتر و بیشتر از گذشته گنجینه عظیم دفاع مقدس را معرفی کنیم و از آن برای پیشرفت مستمر ملت ایران بهره ببریم. در این جلسه هم پیشنهاد شد که اگر ما یک مجموعه مستند معتبر و رسمی را طراحی کرده و بسازیم که نسل‌های بعدی و جوان ما منابع تصویری خوبی برای آشنایی با دفاع مقدس داشته باشند و سرلشکر باقری هم این پیشنهاد را تایید کردند. البته این مستند با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تهیه خواهد شد.

رئیس سازمان صداوسیما همچنین در خصوص دعوت مردم به انتخابات نیز تصریح کرد: انتخابات روز جمعه دوم اسفند، نقطه بسیار مهمی در تاریخ آینده کشور خواهد بود و نقطه حساسی است، از همه ملت ایران، همه جوانان و دانشجویان، کارگران، استادان، کشاورزان، همه خانواده‌ها، دختران و پسران دعوت می‌کنم که حق خودشان را از دست ندهند و در این انتخابات شرکت کنند.

او ادامه داد: همه باید در انتخابات شرکت کنند و رای را به صندوق بیندازند و نمایندگان مطلوب و مورد نظر خودشان را برای مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند. سازمان صداوسیما با همه توان بعد از فارغ شدن از برنامه‌های ۲۲ بهمن که کار سنگینی روی دوش همکاران بود، امروز همه تلاش خود را معطوف تولید برنامه‌ها برای معرفی اهمیت مجلس شورای اسلامی و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات کرده است.

علی عسگری اظهار کرد: امیدواریم مجموعه فعالیت‌ها موجب شود تا مردم بسیار پرشکوه و باحضور حداکثری وارد شوند و اگر ما یک مجلس با حضور حداکثری داشته باشیم، موجب مایوس سازی دشمنان و خنثی شدن تلاش دشمنان برای ضربه زدن به کشور خواهد شد.

او در پایان تاکید کرد: حضور در انتخابات موجب ساختن آینده بهتر و مفیدتر و پیشرفت‌های کشور می‌شود و اثرگذار است. در دهه‌های گذشته مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر رشد و پیشرفت اقتصادی کشور داشتند و امیدوارم مجلس آینده هم به عنوان یک شتاب دهنده در اقتصاد باشد تا شاهد بهتر شدن اقتصاد و معیشت مردم باشیم و یک مجلس پر افتخار و ارزشمندی داشته باشیم و آینده را بهتر از گذشته رقم بزنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها