موج
کدخبر : ۳۱۵۶۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315650

​ضربه فنی به کارگردانی غلامرضا رمضانی و دوچ به کارگردانی امیر مشهدی عباس به عنوان آثار راه‌یافته به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره فیلم‎های ورزشی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، دو اثر سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سوی هیات انتخاب جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران برای حضور در بخش مسابقه معرفی شدند.

 در مجموع 116 اثر از ایران و 21 کشور به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران در بخش‌های مختلف راه یافتند که 19 اثر در بخش مسابقه فیلم‌های بلند پذیرفته شده است.

جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS  در میلان ایتالیا است که بیش از 120 کشور عضو این فدراسیون هستند.

جشنواره ایران نیز به عنوان یکی از 16 پایگاه جهانی و میزبان 28 کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلم‌سازان و سینماگران این کشورها است و با توجه به جایگاه بین‌المللی این جشنواره و استقبال از آن، آثاری از کشورهای اروپایی و دیگر کشورها نیز مهمان این رویداد هستند. در این دوره آثاری از 54 کشور برای حضور در جشنواره ثبت‌نام کردند.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران اسفند 1398 برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها