موج

فصل دوم برنامه عصر جدید اسفندماه سال‌جاری با ۲ حوزه جدید، روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج، با توجه به اینکه فصل اول مسابقه عصر جدید  سال گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت پیش تولید فصل دوم «عصر جدید» نیز به طور رسمی آغاز شده است.

فصل دوم این برنامه اسفندماه سال‌جاری با ۲ حوزه جدید، روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

شرکت کنندگان به جز زمینه‌های سرگرمی، هنری و ورزشی می توانند در دو حوزه علمی و شغلی، با مراجعه به سایت asrejadid.ir ثبت نام کنند.

ضوابط واجدین شرایط شرکت در برنامه «عصر جدید» به شرح ذیل است:

«حضور خانم‌ها و آقایان در تمامی رده‌های سنی آزاد است.

شرکت در این دوره برنامه «عصر جدید»، منوط به داشتن استعداد و ویژگی خاص، فقط در زمینه مهارت‌های هنری، ورزشی و سرگرمی خواهد بود.

لازم است در طراحی اجرای مورد نظر خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان اجرا در فضای داخلی استودیو و روی صحنه وجود داشته باشد.

رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی الزامی است.

حضور شرکت کنندگان در استودیوی برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمان بندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کننده موظف است در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشد.

امکان اجرای نمایش‌های گروهی، برای افرادی که مهارت گروهی دارند وجود دارد.

* قوانین ارسال ویدئو

ویدئو دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد.

حداکثر مدت زمان هر ویدئو ۵ دقیقه باشد.

تصاویر موبایلی به صورت افقی ضبط شود.

جمله «این ویدئو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می‌شود.» بعد از معرفی شرکت کننده، در ابتدا و یا انتهای ویدئو حتماً بیان شود.

رعایت موازین اخلاقی و شرعی در تهیه ویدئو الزامی است.

امکان ارسال تصاویر آرشیوی وجود ندارد.

قبل از بارگذاری ویدئو لازم است فرم مربوط به شرکت کننده در برنامه با دقت تکمیل شود. برای ارسال فیلم خود باید به سایت عصر جدید مراجعه کنید.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام لطفاجواب پیام منوبدین میخوام توبرنامه عصرجدیدشرکت کنم لطفا قبول کنی منتظرتماس تون هستم

  • پاسخ

    سلام خدمت احسان علیخانی عزیزم که درقلب ماجای دارند من دوره اول عصرجدیدمیخواستم شرکت کنم ولی متاسفانه نشد ؟؟؟وحالا برای دوره دوم یه فیلم 5 دقیقه ای فرستادم می خواستم بدونم زمان شروع دوره دوم چه وقت است چون واقعا می خواهم باحضورم دل مردم عزیزکشورم ایران راشادکنم ونشون بدم یه ایرانی چه قدرت هایی در وجودش هستش تعریفی نباشه ولی تمام سعی وقدرتم را برای حضور پررنگ دراین مسابقه خواهم کردباتشکرازبرادرعزیزمان احسان علیخانی وداوران عزیزمون یا حق به امیدایرانی پیشرفته وآباد🌷🌷🌷🌷✌✌✌😘😘😘😘❤❤❤💯💯💯💯

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها