موج
کدخبر : ۳۰۴۲۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-304235

سریال فوق لیسانسه‌ ها هر شب ساعت 20:45 دقیقه از شبکه سه سیما پخش می شود و ساعت تکرار این سریال روز بعد از پخش در سه نوبت ساعت های یک و نیم بامداد، ۱۰ صبح و ۱۴ و ۳۰ بعد از ظهر خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، سریال فوق لیسانسه‌ ها از جمعه 17 آبان 98 هر شب ساعت 20:45 دقیقه از شبکه سه سیما پخش می شود و ساعت تکرار این سریال روز بعد از پخش در سه نوبت ساعت های یک و نیم بامداد، ۱۰ صبح و ۱۴ و ۳۰ بعد از ظهر خواهد بود.

سریال لیسانسه ها قصه پسران جوانی را روایت می کند که پس از گرفتن لیسانس شغل مناسبی پیدا نمی کنند و در حسرت ازدواج مانده اند.  فصل اول و دوم این مجموعه با استقبال مخاطبین همراه شده و ساخت فصل سوم این مجموعه با عنوان فوق لیسانسه ها از اواخر فروردین‌ماه کلید خورد و برای پخش در شبکه سه آماده شد.

هوتن شکیبا ، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر ، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی ، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران و آتنه فقیه نصیری از بازیگران مشترک در دو فصل گذشته این سریال هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  کاش هوتن شکیبا بیشتر در تلوزیون بازی می کرد

 • پاسخ

  می خواهم سریال فوق لیسانه هرشب ازشبکه آی فیلم بخش شود ساعت 9بخش شود

 • پاسخ

  هیچی مثل لیسانسه ها نمیشه نمی دونم چرا با اینکه هوتن شکیبا همون بامزه گی رو داره و سریال همون سریال است اما احساس خستگی و کسل ای می کنم مامانم هم همین رو می گه ای کاش نویسنده ها و عوامل سریال به جای اینکه به فکر این بودن، که زودتر سری بعد سریال رو بسازن به فکر این بودن، داستان مثل سری قبل بامزه باشه اما خوب بازم این سریال رو نگاه می کنم به امید اینکه داستان به جاهای خوب خوب خطم بشه تازه من یه شب درس نخوندم و نشستم پای سریال امتحان هم داشتیم بعد امروز که دبیر علوممون برگه ها رو داد من ۴ شدم البته از ۱۵😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  • ن بابا خیلیم خوبه چن قسمتم ک ببینیم دیگ برامون عادی میشه

 • پاسخ

  واییییی من عاشق لیسانسه هام ولی کاش فوقشم مث سرس های قبل بامزه بود ولی خوب اینم عالیه بازم نگاش میکنم

 • پاسخ

  سریال فوق لیسانسیه خیلی جالب بود

 • پاسخ

  لیسانسه ها عالیه اگر در شبکه ایفیلم پخش شود عالی میشه

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها