موج
کدخبر : ۳۰۳۳۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-303300

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز؛ رد خون توانسته صدرنشین گیشه سینماها تا پایان روز چهارشنبه 8 آبان ماه باشد و بعد از آن نیز فیلم مسخره باز قرار دارد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، جدول فروش فیلم های روی پرده سینماها تا پایان روز چهارشنبه 8 آبان ماه نشان می دهد که در حال حاضر فیلم سینمایی ماجرای نیمروز؛ رد خون صدرنشین گیشه سینماها است.

همچنین در هفته ای که گذشت، فیلم سینمایی خانه پدری که کمتر از یک هفته روی پرده رفت، توقیف شد و باز هم از نمایش بازماند.

فیلم سینمایی مسخره باز به کارگردانی همایون غنی زاده با سه هفته فروش در 91 سالن سینما مبلغ 2 میلیارد و 152 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی هزارتو به کارگردانی امیرحسین ترابی که اولین فیلم بلندش را تجربه کرده است، با یک هفته حضور در  84 سالن سینما توانسته حدود 916 میلیون تومان فروش کند.

ماجرای نیمروز؛ رد خون آخرین ساخته محمدحسین مهدویان که حتی در روزهای تعطیل نیز در تعدادی سینما روی پرده رفت، طی 5 هفته و حضور در 176 سالن سینما توانسته به فروش 4 میلیارد و 425 میلیون و 697 هزار تومان دست یابد.

فیلم سینمایی درخونگاه به کارگردانی سیاوش اسعدی نیز طی 4 هفته حضور در 109 سالن سینما فروشی بالغ بر یک میلیارد و 49 میلیون تومان داشته است.

فیلم سینمایی کلوپ همسران به کارگردانی مهدی صباغ زاده نیز در 4 هفته توانسته فروش دو میلیارد و 385 میلیونی را تجربه کند.

سال دوم دانشکده من، فیلمی به کارگردانی رسول صدرعاملی و تهیه کنندگی مسعود ردایی است که فروش چندان مطلوبی نداشته است و طی 4 هفته و حضور در 86 سالن سینما به فروش 769 میلیون و 736 هزار تومانی دست یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها