موج
کدخبر : ۲۸۹۹۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-289924

طبق آمار فروش فیلم های، دیزنی اکنون چهار فیلم از پنج فیلم پرفروش ۲۰۱۹ را در اختیار دارد و علاء‌الدین در آمریکا چهارمین فیلم پرفروش امسال بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از هالیوود ریپورتر، نسخه لایواکشن فیلم علاءالدین  که طبق انیمیشنی به همین نام از دیزنی ساخته شده است، به جرگه فیلم‌هایی پیوست که توانستند بیش از یک میلیارد دلار فروش کنند.

منا مسعود، نائومی اسکات و مروان کنزاری از بازیگران این فیلم هستند. در این فیلم ویل اسمیت نیز در نقش غول چراغ جادو نقش‌آفرینی کرده است.

این فیلم که در هفته آخر ماه می اکرانش را شروع کرد، به مدد حمایت هوادارانش توانست در این مدت به یک میلیارد دلار دست یابد.

ویل اسمیت با انتشار پیامی از هوادارانش تشکر کرد و گفت: واقعاً افتخار می‌کنم … به بودن در این بازی افتخار می‌کنم. در همه مدتی که در این کار بوده‌ام، این فیلم به بزرگ‌ترین فیلم من در حرفه کاری‌ام بدل شده و فقط می‌توانم بگویم متشکرم.

مسعود نیز روز جمعه در توئیتر از هواداران فیلم تشکر کرد.

این فیلم را گای ریچی کارگردانی کرده است.

دیزنی اکنون چهار فیلم از پنج فیلم پرفروش ۲۰۱۹ را در اختیار دارد و «علاء‌الدین» در آمریکا چهارمین فیلم پرفروش امسال بوده است. «انتقام جویان پایان بازی»، «کاپیتان مارول» و «داستان اسباب بازی ۴» فیلم‌های پرفروش این استودیو در طول سال جاری بوده‌اند و این استودیو هنوز ۳ فیلم دیگر دارد که امسال راهی پرده می‌شوند.

به این ترتیب «علاءالدین» چهل و یکمین فیلم گروه میلیاردی‌ها خوانده شد.

این فیلم در بازار داخلی آمریکا ۳۴۳.۱ میلیون دلار و در بازار بین‌المللی ۶۵۶.۲ میلیون دلار فروش کرده است. بیشترین استقبال در این میان در ژاپن با فروش ۹۸.۸ میلیون دلار بوده است. با فروش ۸۱.۴ میلیون در کره، ۵۳.۳ میلیون در چین و ۴۵.۳ میلیون دلار در بریتانیا دیگر بازارهای بزرگ فروش این فیلم را رقم زده است.

«علاء‌الدین» کارش را با افتتاحیه ۱۱۷ میلیون دلاری شروع کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها