موج

غفوری خبر داد؛

تهیه کننده سریال پایتخت گفت: در مجموعه جدید «پایتخت» ۲ اتفاق افتاد یکی حذف باباپنجعلی و دیگری اضافه شدن بهبود است که موقعیت های کمیکی را رقم می زد که برای تنابنده جذاب بود و مدتی روی این تغییرات فکر می کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت در یک گفتگوی تلفنی با برنامه سلام صبح بخیر با اشاره به تغییرات فصل جدید این سریال گفت: من خبر بازگشت مهران احمدی به سریال پایتخت را تایید می کنم. در مجموعه جدید «پایتخت» ۲ اتفاق افتاد یکی حذف باباپنجعلی و دیگری اضافه شدن بهبود است که موقعیت های کمیکی را رقم می زد که برای تنابنده جذاب بود و مدتی روی این تغییرات فکر می کرد.

وی اضافه کرد: تنابنده در نهایت به این نتیجه رسید که برای فصل ششم کاراکتر باباپنجعلی از سریال خداحافظی کند و براساس نیاز قصه بهبود با بازی مهران احمدی باز گردد.

غفوری درباره نحوه حذف کاراکتر باباپنجعلی و اینکه قرار است درگذشت او در سریال دیده شود یا خیر، گفت: قرار نیست با فوت باباپنجعلی مواجه شویم چون سریال برای نوروز ساخته می شود ولی مدتی بعد از فوت او را در قصه خواهیم دید.

وی همچنین درباره خداحافظی شخصیت باباپنجعلی هم بیان کرد: تنابنده چندین بار این مساله را اعلام کرده بود و این نقش برای خود خمسه هم داشت تکراری می شد و شاید برایش خسته کننده هم شده بود. در واقع نمی شد شرایط جدیدی برای نقش به وجود آورد چون هر شوخی ای که می توانستیم برای این نقش داشته باشیم تاکنون ایجاد شده بود.

غفوری درباره نحوه بازگشت بهبود که در قصه فوت کرده بود، عنوان کرد: بهبود موقعیت های کمیکی در سریال به وجود می آورد. من می خواستم این خبر را به صورت یک سورپرایز نگه دارم ولی گفتم آن را توضیح بدهم تا چگونگی آن را در قصه ببینیم.

وی در پایان اظهار کرد: پاییز پیش تولید سریال را شروع می کنیم و از اوایل آذر وارد مرحله تصویربرداری می شویم که در این فصل همه بازیگران حضور دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  سلام وخسته نباشید به سازندگان پایتخت حذف باباپنجعلیبهترین تضمینی بود که گرفتین خدا خیرتان بده چون واقعا رو اعصاب بود

 • پاسخ

  خوب شد رفت راحت شدیم. این نقش بسیار بد و بینمک بود بایر خیلی زوتر میرفت.

 • پاسخ

  لطف کنند توضیح دهند که این نقش بیمزه و اضافه جرا هشت سال تمام بازی کرد و دستمزد کرفت؟ یعنی واقعا متوجه نبودند که ایشان دارد رندانه خودش را بین بازیگران جا میدهد و میخورد و میگردد و گاهی میگوید نقی ناهار نخوردم ! حتی نیاز به خواندن فیلمنامه هم ندارد و دیالوگ هم ندارد ! چه اصراری بر بودنش بود ؟ در این همه سال چقدر دستمزد گرفت

  • چقدر بی تربیتی تو ،یه زره اول فکر کن بهتره

 • پاسخ

  حقیقتا این اواخر با دیدنش بچه ها میترسیدند. خیلی زشت و بد بازی میکرد. راستی جفدر پول گرفت ؟

 • پاسخ

  عالی شد. بهترین تیم در پایتخت 3 بود و نقش پنجعلی باید زودتر حذف میشد . حرفی برای گفتن هم نداشت

 • پاسخ

  خیلی نقش بدی بود خوب شد بابا پنجعلی رو خط زدند. هیچ طنزی نداشت و فقط خسته کننده بود.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها