سریال دختری به نام آهو از شنبه ۱۸ خرداد هر روز ساعت ۱۳:۳۰ بر روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، سریال دختری به نام آهو  به کارگردانی قدرت صلح میرزایی از امشب (۱۸ خرداد ماه) از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما بر روی آنتن خواهد رفت.

این سریال سال ۹۱ ساخته شد و در همان سال هم از شبکه تهران به روی آنتن رفت.

این سریال به نویسندگی هادی کریمی نوشته شده است و هنرمندانی همچون بهزاد فراهانی (مرتضی حشمت)، مریم امیرجلالی (همسر مرتضی حشمت)، میرطاهر مظلومی، پندار اکبری ، مجید یاسر، شهرام عبدلی و مهدی امینی‌خواه (فرزندان آقا مرتضی)، سیروس گرجستانی، شهره لرستانی، فلور نظری، آزاده ریاضی، مریم سلطانی، یلدا قشقایی، آزیتا ترکاشوند و … در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان سریال «دختری به نام آهو» درباره مردی به نام آقا مرتضی حشمت است که چهار پسرش ازدواج کرده‌اند و تمام آنها صاحب پسر شده‌اند.

آقا مرتضی که خیلی دوست دارد نوه‌ای دختر داشته باشد به تکاپو می‌افتد تا مقدمات ازدواج پسر پنجمش را که بتازگی از سربازی آمده است، مهیا کند اما آماده کردن چنین مقدماتی آنقدرها هم که او فکر می‌کند کار ساده‌ای نیست.

علاقه او به داشتن نوه دختری باعث بروز ماجراهای بسیاری در خانواده چهار پسرش می‌شود. با وجود اتفاقاتی که می‌افتد آقا مرتضی همچنان در تلاش است که پسر آخرش را با هر تمهیدی پای سفره عقد بنشاند. چیزی که دیگران به آن واکنش نشان می‌دهند.

موسیقی تیتراژ این سریال را سالار عقیلی اجرا کرده است.