موج
کدخبر : ۲۷۷۶۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277602

با حضور مدیران و هنرمندان ایرانی انجام شد؛

افتتاحیه غرفه ایران با عنوان از بودن و سرودن در این دوره بی ینال ونیز با حضور مسوولان هنری و هنرمندان در نزدیک میدان سن مارکو ونیز برگزار شد.

غرفه ایران در پنجاه و هشتمین بی ینال ونیز امروز جمعه 20 اردیبهشت ماه با حضور هادی مظفری مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی و جوانمردی مدیر روابط بین الملل معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، احسان آقایی مدیر موزه هنرهای معاصر ایران و هنرمندان صاحب اثر، افتتاح شد.

بودن و سرودن - غرفه هنر ایران در بینال ونیز افتتاح شد

رضا لواسانی با اثر زندگی، سمیرا علیخانزاده با اثر شبح صلب خاطره و علی میرعظیمی با اثر شاهد آواز از ایران در پنجاه و هشتمین بی ینال هنر ونیز حضور دارند.

بودن و سوردن - سمیرا علیخانزاده با اثر شبح صلب خاطره

تاکنون مدیران گالری ها، موزه ها و خبرنگارانی از جمله یوآخیم گیر، مدیر گالری ملی برلین، آندره آ دل گو تریکو، مدیر دپارتمان هنر معاصر دانشگاه برارا میلان، دورتو بریل، کیوریتور موزه برلین، تیم کرن ول، Art newspaper و جمعی از ایرانیان مقیم ایتالیا و خبرنگاران رسانه های ایتالیا پیش از افتتاحیه رسمی از غرفه ایران در بی ینال ونیز دیدن کردند.

بودن و سوردن - رضا لواسانی با اثر زندگی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سمیرا علیجان زاده هنرمند دلبسته به جریان سخیف فمنیستی است و در دوسالانه ونیز هم اثری ارائه داده با مضمون نوستالژی و دلتنگی برای بی حجابی زن دهه چهل و اوضاع اجتماعی آن دوران. چطور چنین ایده و چنین هنرمندی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بزرگترین رویداد جهانی هنرهای تجسمی اعزام شده است جای هزار اما و اگر دارد.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها