موج
کدخبر : ۲۷۶۰۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276039

پلیس قزوین درپی انتشار خبر حمله به علیرضا افتخاری به تشریح این ماجرا پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان قزوین؛ طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد علیرضا افتخاری ، خواننده کشورمان امروز 9 اردیبهشت 98 ساعت 13:30 پس از اتمام برنامه کنسرت خود در شهرستان تاکستان در حین برگشت به سمت تهران، در مسیر متوجه درگیری عده‌ای در منطقه آراسنج بوئین‌زهرا می‌شود و برای وساطت و خاتمه دادن به این درگیری از خودروی خود پیاده شده و با یکی از همراهانش به محل نزاع نزدیک می‌شود.

بنابراین خبر در حین وساطت، ضربه‌ای از سوی یکی از طرفین دعوا به صورت این خواننده کشورمان برخورد می‌کند که منجر به مصدومیت جزئی در صورت وی می‌شود و پس از این اتفاق، فردی که همراه افتخاری بوده با ۱۱۰ تماس گرفته و ماجرا را گزارش می‌دهد که با حضور نیروی انتظامی در محل درگیری، نزاع خاتمه می‌یابد.

قابل‌ذکر است ماجرای حمله به علیرضا افتخاری صحت ندارد و این خواننده کشورمان نیز شکایتی از این اتفاق نداشته و پس از خاتمه نزاع پیش‌آمده با همراهان خود راهی تهران شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام کاش اقای افتخاری یک طرفه به قاضی نمی رفت و یا اینکه خبر گزاری ها بی طرفانه گزارش واقعه را میدادند. قضیه اینطور که اقای افتخاری گفتند نیست متاسفانه ایشون از موقعیت اجتماعی خودشون سو استفاده کردن . شرح ماجرا:.. اقای افتخاری که با عجله و سرعت زیاد قصد داشتند از خودروی ریوی که به سمت آراسنج و با زدن راهنما قصد گردش به چپ رو داشت از سمت راست سبقت بگیرن که این کار ایشون با عث میشه هر دو خودرو بیرون جاده و در سمت راست جاده با ترمز شدید ماشین آقای افتخاری متوقف بشه و ایشون با عصبانیت از ماشین پیاده میشن و حرف های دور از شان خودشون رو به راننده نثار میکنند. و برخلاف اون چیزی که رسانه ها گفتند راننده ریو با شناختن اقای افتخاری هیچ گونه بی احترامی به ایشون نمیکنه منتظر پلیس میمونن تا پلیس رسیدگی کنه . ولی ر سانه های ما بدون اینکه حقی برای طرف مقابل این اتفاق قائل باشند فقط به دفاع از اقای افتخاری پرداختند . امیدوارم رسانه های ما عدالت رو رعایت کنند

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها