موج
کدخبر : ۲۷۳۲۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273217

بر اساس اعلام قبلی تعدادی از هنرمندان سینماگر به همراه نیروهای هلال احمر در مقابل سینما آزادی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان کردند.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، سینماگران و اهالی خانه سینما عصر جمعه 23 فروردین ماه مقابل سینما آزادی گردهم آمدند تا در قالب برنامه سیل مهربانی کمک‌های هنرمندان و مردم را برای سیل‌زدگان کشور جمع آوری کنند. برای این منظور تیمی متشکل از خانه سینما، شهرداری تهران و جمعیت هلال احمر از ساعت 14 مقابل سینما آزادی حضور داشتند و کمک‌های مردمی را جمع می‌کردند.

از جمله هنرمندانی که در این برنامه حضور پیدا کردند و به یاری سیل زدگان شتافتند می توان به علی نصیریان ، محمد مهدی عسگرپور ، فاطمه معتمدآریا ، همایون اسعدیان ، گوهر خیراندیش ،​ فرشته طائرپور ، حسن فتحی ، آریا عظیمی نژاد، غلامرضا موسوی ، مرتضی رزاق کریمی ، حبیب رضایی ، امین حیایی ، نیکی مظفری، غلامرضا کاظمی دینان ، امین تارخ ، علی دهکردی، گلاره عباسی ، شبنم مقدمی ، لاله اسکندری ، مهتاب کرامتی ، همایون ارشادی، مازیار میری ، کامران ملکی، روزبه معینی، بهرام افشاری ، عابدین مهدوی، گیتی معینی، غزل شاکری ، حسن پورشیرازی ، تینا پاکروان، سیدمحمود رضوی ، دانش اقباشاوی، بهرام افشاری، کوروش سلیمانی ، امیرمحمد زند ، فرهاد بشارتی، سعید خانی، امیرحسین فتحی و ... اشاره کرد.

سیل مهربانی - همایون اسعدیان

اختصاص فروش امروز رحمان 1400 و متری شیش و نیم به سیل‌زدگان

رضا سعیدی پور رئیس سینما آزادی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: این بار اولی نیست که این کار در سینمای آزادی انجام می شود بلکه بار قبل هم برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه هم این اتفاق افتاد که با استقبال خیلی خوب مردم روبرو شد و همین باعث شد که این بار هم مدیران خانه سینما با من تماس بگیرند و قراری گذاشته شد تا با هماهنگی هلال احمر و شهرداری تهران، این مراسم در مقابل سینمای آزادی انجام شود.

وی افزود: همانطور که شاهد بودید به رغم بارندگی شدیدی که شد، مردم در اینجا حضور پیدا کردند و هنرمندان هم میزهایشان را ترک نکردند. در حالی که افرادی به آنها توصیه کردند که دست از کار بکشند تا هوا بهتر شود، می گفتند که ما اینجاییم تا به کسانی که در سیل به سر می برند کمک کنیم و تحمل این مقدار از باران و بارندگی در مقابل مصائب آنها چیزی نیست.

سیل مهربانی - کوروش سلیمانی_سید محمود رضوی_ سعید خانی

سعیدی پور ادامه داد: آقای پیروز حناچی ، شهردار محترم تهران هم در همان بارندگی به این مکان مراجعه کردند و دقایقی را پشت میز جمع آوری کمک ها نشستند، تعدادی از مراجعین هم کمک های خود را به ایشان دادند و حتی خود ایشان هم کارت شخصی کشیدند و کمک کردند.

وی با تاکید بر اینکه در این میان معتمدآریا برای هماهنگی حضور هنرمندان دیگر بسیار زحمت کشید، افزود: مردم هم هنرمندان را دوست دارند و می دانند که پولی که به دست هنرمند می دهند، قطعا به دست سیل زدگان می رسد. این یک واقعیت است که نه تنها در ایران، بلکه در همه دنیا، هنرمندان متمایز از سیاستمداران هستند و از محبوبیت خاصی برخوردارند.

رضا سعیدی پور رئیس سینما آزادی در پایان اعلام کرد: فروش روز جمعه 23 فروردین ماه فیلم های سینمایی متری شیش و نیم و رحمان ۱۴۰۰ در پردیس سینمایی آزادی نیز برای کمک به سیل‌زدگان اختصاص یافت.

سیل مهربانی - امیر محمد زند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها