موج
کدخبر : ۲۵۹۴۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-259404

آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تماشاگر تماشاخانه‌های اداره کل هنرهای نمایشی تا روز ۱۴ دی ۱۳۹۷ مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مجموعه تئاتر شهر آمار تفکیکی خود را اعلام کرد که نمایش فاندو و لیز به کارگردانی هوشمند هنرکار اجرای خود را از ۱۶ دی در  آغاز کرده و طی ۲۳ اجرایی که پشت سر گذاشته میزبان ۱۰۰۳ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۳۶ بلیت تمام‌بها، ۲۶۹ بلیت نیم‌بها، ۱۲بلیت با تخفیف و ۴۸۶ بلیت مهمان ارائه شده است. در گیشه این اثر با قیمت ۳۰ هزار تومان، رقم ۱۱۴ میلیون و ۳۰ هزار ریال ثبت شده است.

نمایش پرومته طاعون  به کارگردانی شهاب آگاهی از ۱۸ دی روی صحنه رفته و طی ۲۲ اجرا میزبان ۱۷۲۲ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۹۳۱ بلیت تمام‌بها، ۲۰۰ بلیت نیم‌بها، ۷۱ بلیت با تخفیف و ۵۲۰بلیت مهمان ارائه شده است. در گیشه این اثر با قیمت ۳۰ هزار تومان رقم ۳۲۶ میلیون و ۳۴۰ هزار ریال به ثبت رسیده است.

در تماشاخانه قشقایی نمایش "مردی به نام دایک" به کارگردانی مهدی میامی طی ۲۴ اجرایی که پشت سر گذاشته میزبان ۱۱۶۳ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۵۱۶ بلیت تمام‌بها، ۳۱ بلیت نیم‌بها، ۲۵ بلیت با تخفیف و ۵۹۱ بلیت میهمان ارائه شده است. در گیشه این اثر با قیمت ۳۰ هزار تومان رقم ۱۶۵ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال ثبت شده است.

در تماشاخانه سایه نمایش "خرده نان" به کارگردانی کوروش سلیمانی که اجرای خود را از ۱۶ دی آغاز کرده طی ۳۱ اجرا که پشت سر گذاشته میزبان ۲۲۳۱ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۳۸۵ بلیت تمام‌بها، ۲۰۴ بلیت نیم‌بها، ۷۷ بلیت تخفیف‌دار و ۵۶۵ بلیت مهمان ارائه شده است. در گیشه این اثر با قیمت ۳۰ هزار تومان رقم ۴۶۴ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال ثبت شده است.

در پلاتو اجرا نمایش "ایستگاه ابری" به کارگردانی علیرضا کلاهچیان که از ۲۷ دی روی صحنه رفته است طی ۱۵ اجرا که پشت سر گذاشته میزبان ۴۳۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۹۶ بلیت تمام‌بها، ۵۸ بلیت تخفیف‌دار و ۱۸۰ بلیت مهمان ارائه شده است. در گیشه این اثر با قیمت ۱۵ هزار تومان رقم ۳۵ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

تماشاخانه سنگلج از ۱۹ دی پذیرای نمایش "بنگاه تاترال" به کارگردانی نسیم تاجی بوده که  ۱۴۲۸ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۴۸۶ بلیت تمام‌بها، ۳۶۹ بلیت نیم‌بها، ۷۸ بلیت تخفیف‌دار و ۴۹۵  بلیت مهمان ارائه شده است و که جمع گیشه آن ۱۸۳ میلیون و ۸۲۵ هزار ریال ثبت شده است.

همچنین نمایش "قحط الرجال" به کارگردانی محمدرضا آزادفر تاکنون در ۲۰ اجرایی که پشت سر گذاشته میزبان ۲۷۷۰ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۹۷۲ بلیت تمام‌بها، ۶۳۳ بلیت نیم‌بها، ۲۴۳ بلیت تخفیف‌دار و ۹۲۲ بلیت مهمان ارائه شده است و رقم به دست آمده از گیشه آن ۳۷۰ میلیون و ۷۲۵ هزار ریال است. 

تالار هنر آمار دو نمایش خود را این گونه اعلام کرد که نمایش "عمو پامبل" به کارگردانی مهدی قلعه که ۱۰ اجرای خود را پشت سر گذاشته پذیرای ۶۲۵ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۸۸ بلیت تمام‌بها، ۷۶ بلیت نیم‌بها، ۲۹ بلیت تخفیف‌دار و ۱۳۲ بلیت مهمان صادر شده است. این نمایش با بلیت ۲۰ هزار تومان در گیشه ۸۹  میلیون و ۵۵۰ هزار ریال فروش داشته است.

نمایش "پرپر، سی مرغ پر" به کارگردانی رضا عبدالعلی‌زاده که ۱۰ اجرای خود را پشت سر گذاشته است پذیرای ۴۰۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۹۵ بلیت تمام‌بها، ۳۴ بلیت نیم‌بها، ۴۸ بلیت تخفیف‌دار و ۱۳۱ بلیت مهمان صادر شده است. این نمایش با بلیت ۲۰ هزار تومانی در گیشه ۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال فروش داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها