موج

بهروز غریب پور گفت : من هم مانند کودکان حاضر در این جمع ذوق و شوق دارم تا اثر این کارگردانان را ببینم و تاثیرهای آن را بسنجم

به گزارش خبرگزاری موج، در آیین افتتاحیه‌ نمایش راز گنجور ، کارگردان پیشکسوت تئاتر، بهروز غریب‌پور عنوان کرد: «دو کارگردان جوان نمایش « راز گنجور » از ابتدای فعالیت خود در خدمت تئاتر و تئاتر عروسکی بودند و حالا کارگردانی در این عرصه را آغاز کرده‌اند.»

این استاد نمایش عروسکی در ادامه به تلاش‌گری در عرصه‌ فرهنگ اشاره داشت و گفت: «هانی حسینی و مرضیه نادری دو فرد تلاش‌گر در این عرصه‌اند. هر کسی که تلاش‌گر باشد بالاخره به نتیجه می‌رسد. من هم مانند کودکان حاضر در این جمع ذوق و شوق دارم تا اثر این کارگردانان را ببینم و تاثیرهای آن را بسنجم.»

این نمایش ویژه‌ کودکان بالای پنج سال و اثری تعاملی است. گنجور در جشن تولد 10 سالگی‌اش متوجه راز بزرگی می‌شود و نیاز به دوستانی دارد تا در حل مسئله به او کمک کنند. او از میان مخاطبان حاضر در سالن، همراهانی را انتخاب می‌کند که در طول اجرای اثر تبدیل به بازیگر می‌شوند و در حل مسائل به او کمک می‌کنند.

این نمایش که بدون استفاده از دکور اجرا می‌شود متکی بر تصویرسازی و فضای دیجیتالی است. این فضا و داستان نمایش با توجه به انتخاب و عملکرد کودکان بازیگر امکان تغییر دارد.

سها آردم، هانی حسینی، رامین کهن و متین گودرزی به عنوان بازی‌گر و بازی‌دهنده عروسک، صدف بیگدلی و مرضیه نادری به عنوان طراح و سازنده عروسک، آرمان مقدم تصویرسازی، آرین حسنوندی، طراح انیمیشن و تصاویر دیجیتال، سهیل سهیلی به عنوان آهنگ‌ساز و طراح صدا و رفعت هاشمی سیسخت و مرضیه سرمشقی به عنوان طراح پوستر و بروشور با این اثر همکاری کرده‌اند.

این اثر صبح‌ها ویژه‌ مدارس و ساعت 5 بعدازظهر ویژه‌ خانواده‌ها در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و ذخیره بلیت با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۹۶۶۱۱۹ و ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵ تماس بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها