موج
کدخبر : ۲۵۴۰۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-254044

گفتگو مسعود فراستی بعد از گفتگو درباره وضعیت کنونی سینمای ایران، با حواشی در رسانه‌ها و فضای مجازی همراه شد.

به گزارش خبرگزاری موج  با توجه به اتفاقاتی که در قسمت اخیر برنامه تلویزیونی من و شما اتفاق افتاد در راستای احترام به مخاطبان و جلوگیری از حواشی ایجاد شده برای این برنامه، آرش ظلی‌پور برنامه من و شما را فعلا اجرا نخواهد کرد.

گفتنی است؛ قسمت اخیر این برنامه با حضور مسعود فراستی روی آنتن شبکه شما رفت که بعد از گفتگو درباره وضعیت کنونی سینمای ایران، با حواشی در رسانه‌ها و فضای مجازی همراه شد.

تهیه کننده برنامه من و شما با بیان اینکه در این گفتگو صحبت های زیادی شد، ادامه داد: ما یک ساعت برنامه را در یک دقیقه آنالیز می کنیم و مخاطب درباره  آن یک دقیقه تصمیم می گیرد و به برنامه و آرش ناسزا می گوید.

وی ادامه داد: این یک گفتگو بود، حتی سوالات اول را هم با او هماهنگ کرده بودیم و آقای فراستی در جریان بود حتی در ابتدای برنامه گفتند که من فقط یک ساعت زمان دارم؛ این را هم روی آنتن بیان کنید. وقتی این موضوع با مهمان برنامه مطرح شده و قرار است ما یک گپ چالشی داشته باشیم و از همه مهمتر وقتی فردی منتقد سینماست  و تمام سینما را نقد می کند؛ رفتار درستی نبود که برنامه  را ترک کند. هرچند که من می گویم اشتباه آرش ظلی پور و تیم تولید پابرجاست و حق مدیر شبکه است که ما را توبیخ کند.

تهیه کننده این برنامه اظهار کرد: بنا به دستور آقای قاسمی ما این هفته برنامه نخواهیم داشت تا تصمیم گیری ها درخصوص برنامه گرفته شود.

قندی افزود: واقعیت این بود که وقتی با آقای فراستی تماس گرفتم به او گفتم که میخواهیم درباره فیلم های درحال اکران، سینمای بعد از انقلاب و بازیگران حال حاضر سینما گپ بزنیم اما او به من نگفت که می خواهد درباره فیلم های کمدی حال حاضر صحبت کند؛ به قول آقای فراستی برنده بازی آقای فراستی بود.

وی ادامه داد: واکنش آقای فراستی را نمی دانم ولی شاید امشب با او تماس بگیرم و ترتیبی را در نظر بگیریم که این ماجرا جمع شود. یک جریانی درست شد و جوانی اشتباهی کرد و مردانه هم پشت حرفش ایستاد و عذرخواهی کرد ولی بیش از حد ناسزا به آرش ظلی پور گفته می شود. هرچند آن افرادی که برنامه را کامل دیدند، نظر متفاوتی دارند.

وی با تاکید بر اینکه رفتار و حرکت آرش ظلی پور در برنامه اشتباه بود و این اولین ایرادی بود که من از آرش گرفتم،گفت: هیچ وقت فکر نمی کردیم که فراستی از صحنه بیرون رود. مسعود فراستی که همه عالم و آدم را نقد می کند و نقد های تندی هم دارد و همه از این موضوع اطلاع دارند. برنامه را ترک کرد.

قندی افزود: وقتی با آرش ظلی پور صحبت کردم ، او هم گفت که نمی دانستم  فراستی از برنامه خارج می شود. شاید یکبار دیگر اگر بخواهیم برنامه را ادامه بدهیم، به برنامه دعوتش کنیم و با یک استقبال بهتر ادامه برنامه و سوالات را پیش ببریم.

متن عذرخواهی آرش ظلی پور:

از چند روز پیش که مشخص شد مهمان این هفته من و شما آقای مسعود فراستی است به اتفاق نویسنده و به همراهی تهیه کننده برنامه شروع به تحقیق و جستجو و طراحی سوال و‌ نقطه گذاری برای یک گفتگوی جذاب کردیم که در خاطر مخاطب و میهمان به عنوان یکی از بهترین گفتگوهایش ثبت و ضبط شود ؛ قصدی که برای همه میهمانان قبل از حضورشان داریم. اما این بار قصد ما به سرانجام نرسید و جناب مسعود فراستی مهمان این هفته در یک اقدام غیرمنتظره برنامه را ترک کردند و حاضر نشدند پاسخگوی سوالات ما باشند. میخواستیم با هم به تحلیل رفتارها و حاشیه های پیش از این مهمان بپردازیم که امکان پذیر نشد. من به عنوان مجری «من و شما» در مقاطعی از گفتگو و در حمایت از مخاطبی که حدس زدم دارد از جانب مهمان مورد توهین قرار میگیرد متاسفانه در برخی از مقاطع نتوانستم آرامش لازم را حفظ کنم و همین باعث بروز سوتفاهماتی شده است.

جناب آقای فراستی من دوست داشتم منتقدی که همه سینما از زیر تیغ نقدش رد شدند به ما به عنوان یک برنامه تلویزیونی اجازه سوال و نقد جدی را می داد و هرگز دلمان نمیحواست که کم تحملی شما را ببینیم اما به هر دلیلی این اتفاق افتاد و من به عنوان مجری و به نمایندگی از تیم من وشما از آنجا که شما حکم بزرگ تر را برای ما دارید از شما عذرخواهی میکنم اگر میزبان خوبی نبودم و مهمانی ما با طبع شما سازگار نشد. هر زمان که تمایل داشته باشید در فضای آرام و بدون سوءتفاهم ما دوباره میزبان شما خواهیم بود.

ما دوست داریم سوالات باقیمانده امروز را از شما بپرسیم چون شما برای ما مهم و قابل احترام هستید و برای همه اعضای تیم من و شما اتفاق ناراحت کننده ای است که مهمان نواز خوبی نباشیم آن هم برای صندلی که روی آن از استاد علی نصیریان و جمشید مشایخی تا آتیلا پسیانی، حامد بهداد ، رضا کیانیان، محمدرضا فروتن ، هنگامه قاضیانی و خیلی از ستاره های درخشان این سینما نشسته اند و با لب خندان بیرون رفته اند. امیدواریم مخاطبان ما که همراهان گرانبهای ما هستند اتفاق رخداده را با طبع مهربانشان ببخشند.

یا علی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها