English

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز:

شهید امیرعبداللهیان چهره‌ای برجسته در دیپلماسی مقاومت بود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز در دیدار با رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان فارس گفت: شهید امیر عبداللهیان نقش پررنگی در دستاوردهای برجسته و موفقیت های ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در حوزه سیاست خارجی ایفا کرد.

شهید امیرعبداللهیان چهره‌ای برجسته در دیپلماسی مقاومت بود
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، رضا جاویدی با همراهی هیئتی از اداره ارتباطات بین‌الملل اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز با عباس مهدی بیرق‌دار رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان فارس دیدار و شهادت‌ حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی را تسلیت گفت.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز در این دیدار با اشاره به اقتدار دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی که مرهون تلاش و زحمات شبانه‌روزی امیر عبدالهیان و همکاران ایشان بود، اظهار کرد: شهید امیر عبداللهیان چهره ای  برجسته در دیپلماسی مقاومت بود و نقش پررنگی در دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در حوزه سیاست خارجی ایفا کرد. 

سخنگوی شهرداری شیراز با تبیین نقش شهید امیر عبداللهیان در دفاع از مسئله فلسطین و مردم مظلوم غزه تصریح کرد: نقش مهم وزیر فقید امور خارجه در اهتمام به مسئله فلسطین و دفاع از مردم غزه و تبیین جنایت‌های رژیم صهیونیستی در جهان به‌ وضوح قابل‌ مشاهده بود.

جاویدی همچنین با تاکید بر تعامل و‌ همکاری مطلوب شهرداری شیراز و‌ نمایندگی وزارت امور خارجه در استان فارس، تصریح کرد: طی سال‌های اخیر تعامل وزارت امور خارجه با شهرداری شیراز بسیار ستودنی و قابل‌ توجه بوده و این موضوع قطعا یکی از عوامل تاثیرگذار در به نتیجه رسیدن تلاش‌ها و اقدامات شهرداری در حوزه دیپلماسی شهری محسوب می‌شود. 

عباس‌ مهدی بیرق‌دار رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان فارس نیز در این دیدار با تسلیت درگذشت شهادت گونه رئیس‌جمهور و هیئت همراه به ویژگی‌های شهید امیر عبداللهیان در عرصه دیپلماسی پرداخت.

نماینده دستگاه دیپلماسی در استان فارس ضمن تبیین ویژگیهای ممتاز اخلاقی و شخصیتی شهید امیرعبداللهیان، از ایشان به عنوان دیپلمات خبره و برجسته  وزارت امور خارجه یاد کرد که اقدامات ماندگاری در دفاع از منافع ملی و اقتدار جمهوری اسلامی انجام داده است.

وی افزود: ایشان فردی مسلط و آگاه به حوزه‌های مختلف دیپلماسی و دارای توانمندی های ویژه و تجربیات ارزنده‌ای بود که در تلفیق با اعتقاد و ایمان انقلابی زمینه ساز دستاوردهای کم‌نظیر کشور در پیشبرد اهداف ترسیم شده در حوزه سیاست خارجی بود.

بیرق‌دار همچنین ضمن قدردانی از هماهنگی و‌ همکاری مطلوب شهرداری شیراز با وزارت امور خارجه، مدیریت شهری شیراز را مجموعه‌ای پیشتاز در حوزه دیپلماسی عمومی در کشور توصیف کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه